Kaišiadoryse vyko paplūdimio tinklinio varžybos

Liepos 26 dieną Kaišiadoryse vyko Jaunimo organizacijos DARBAS (JOD) Kaišiadorių skyriaus organizuotos paplūdimio tinklinio mėgėjų varžybos, kurių pagrindinis tikslas – populiarinti paplūdimio tinklinį ir įrodyti, kad blogo oro nėra, yra tik bloga apranga.

Jaunimo organizacijos DARBAS nariai džiaugiasi, kad ir Kaišiadoryse atsiranda paplūdimio tinklinio entuziastų. Į turnyrą užsiregistravo 12 komandų, tačiau buvo kurie pabijojo blogo oro, todėl į varžybas atvyko tik 9 komandos iš Kaišiadorių, Elektrėnų ir Ukmergės. Komandų sudėtis galėjo būti mišri, amžius nebuvo ribojimas.

Varžyboms teisėjavo tinklinio mėgėjas – Julius Abrutis, sekretoriavo – JOD Kaišiadorių skyriaus pirmininkė Irūna Kazakevičiūtė. Nors visi dalyviai buvo nusiteikę laimėti, vyravo draugiška, žaisminga ir linksma sekmadienio nuotaika. Smagu, kad nei atvykusių dalyvių, nei sirgalių neišvaikė vasaros liūtis.

Varžybų metu buvo sužaista 20 rungtynių. Po įtemptos kovos III vietą iškovojo Kaišiadorių „Atletų“ komanda, o sidabro medaliais pasipuošė Ukmergės miesto „Grikių“ komanda. Varžybų pagrindinį prizą – kamuolį ir aukso medalius pelnytai iškovojo kaišiadoriečiai „Napalnikai“.

„Už gražiausius medalius ir kitus prizus norime padėkoti Kaišiadorių rajono savivaldybės merui Vyteniui Tomkui ir jaunimo koordinatorei Eglei Grendienei, o už antrosios ir trečiosios vietos prizus norėtume didelį ačiū tarti „Nemuno baldų“ direktoriui Kęstui Morozai. Taip pat dėkojame dalyviams už geras akimirkas ir gražų žaidimą!“ – kalbėjo JOD Kaišiadorių skyriaus nariai.