Kaišiadoryse vyko respublikinis tinklinio turnyras

Šių metų balandžio 16-17 dienomis Kaišiadoryse ir Žiežmariuose vyko pirmasis tinklinio turnyras Kaišiadorių rajono mero taurei laimėti. Dalyvavo vyrų ir moterų komandos iš visos Lietuvos. Turnyre dėl apdovanojimų varžėsi Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Ukmergės, Klaipėdos, Lazdijų bei Jonavos tinklininkai.

Pirmąją turnyro dieną moterų komandos kovėsi Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje, vyrai prakaitą liejo Žiežmarių gimnazijoje. Tiek vyrų, tiek moterų komandoms prireikė nemažai jėgų norint patekti į finalinį ketvertuką ir kovoti dėl medalio spalvos.

Antrąją turnyro dieną tinklinio kovos persikėlė į Žiežmarių gimnazijos sporto salę. Dėl apdovanojimų varžytis ruošėsi Jonavos, Lazdijų, Vilniaus ir Kaišiadorių moterų komandos. Nusiteikusios kovai dėl bronzos medalių į aikštelę išbėgo Jonavos ir Lazdijų tinklininkės. Rungtynės, be didesnės intrigos, baigėsi Jonavos „Žara“ komandos pergale.

Antrosios moterų komandų rungtynės žadėjo atkaklią kovą. Dėl aukso medalių ir mero įsteigtos taurės susitiko aikštelės šeimininkių „La Vita Volley“ ir svečių iš Vilniaus „Western Union“ tinklininkių komandos. Po daug jėgų ir įtampos pareikalavusios kovos Kaišiadorių rajono mero taurė ir aukso medaliai atiteko viešnioms iš sostinės.

Pasibaigus moterų finalinėms kovoms aikštelėje pasirodė vyrai. Dėl trečiosios vietos kovojo Kauno „Vivacolor“ ir Ukmergės „Draugai“ komandos. Kad ir kaip bandė priešintis ukmergiškiai, patyrę Kauno tinklininkai visą laiką kvėpavo jiems į nugarą. Šį kartą „Draugai“ liko be apdovanojimų. Bronzos medaliai atiteko Kauno tinklininkams.

Po „bronzinės“ kovos į aikštelę išbėgo Kelmės „Tandemas“ ir Klaipėdos „Gitana“ komandos. Kaip ir pirmąją dieną, taip ir finalinėje dvikovoje komandos iš pat pradžių kibo viena kitai į atlapus. Nors žaidimas vyko banguotai, nei viena komanda neketino sudėti ginklų. Po atkaklios kovos rezultatas 1:1. Trečiasis setas, kaip ir buvo galima tikėtis mačius prieš tai vykusius setus, bei žinant pergalės kainą, buvo tikras tinklinio spektaklis. Nuo pat pradžių komandos žaidė taškas į tašką. Tačiau keletas klaipėdiečių klaidelių seto pabaigoje bei didesnė varžovų patirtis lėmė, kad „Tandemo“ komanda šventė pergalę ir pasidabino aukso spalvos medaliais.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais. Geriausi komandų žaidėjai atminimo prizais ir asmeninėmis dovanomis. Taip pat buvo išrinkti naudingiausi turnyro žaidėjai. Turnyro naudingiausia žaidėja išrinkta N. Leškienė („La Vita Volley“, Kaišiadorys), vyrams skirtą apdovanojimą atsiėmė Egidijus Kučinskis („Tandemas“, Kelmė).

Apdovanojimus įteikė ir turnyrą uždarė Kaišiadorių rajono meras Vytenis Tomkus.

Ačiū visiems prisidėjusiems prie šios gražios tinklinio šventės.

Raminta Šišlienė, SK „La Vita Volley“