Kalėdinis dovanų gidas vyrams, kurie mėgsta paprastumą

Artėja didžiausios metų šventės, o vis dar nežinote, ką padovanoti artimiesiems ir draugams? Kalbant apie paprastumą kasdienybėje vertinančius vyrus, pravartu pagalvoti apie kelias specifines dovanų idėjas. Kokios jos?

Odinės apyrankės

Nesvarbu, kokio stiliaus aprangas Jūsų pažįstamas vyras mėgsta, tokia dovana kaip odines apyrankes puikiai tiks. Šis aksesuaras yra gana paprastas, tačiau turi unikalią simbolinę reikšmę – reprezentuoja stiprybę ir pasitikėjimą savimi. Juo pasipuošti galima ir laisvalaikiu, ir labiau šventinių progų metu. Tai bene idealiausia dovana Kalėdoms, kadangi yra minimalistiška, bet ir puošni bei praktiška. Vyrams, kurie dievina komfortą, svarbu būti visada pasiruošusiems – odinės apyrankės būtent ir suteikia reikiamo universalumo kasdienybėje. Galite rinktis tiek šviesių, tiek tamsių spalvų aksesuarą – juoda spalva puikiai tiks tvirtiems, iškalbingiems vyrams, o ruda puikiai papuoš praktiško ir nuotaikingo vyro riešą.

Šilti aksesuarai

Ieškant dovanų, atitinkančių kalėdinę nuotaiką, svarbu atsižvelgti ir į sezoniškumą. Žiemos metu visada pravartu su savimi turėti šiltų aksesuarų. Deja, tačiau, kad ir kokie praktiški vyrai mus apsuptų, jie retai kada pasirūpina būtent tokiais pirkiniais. Šiltas šalikas ar kepurė gali būti puiki dovana. Rinkitės kasdienių spalvų aksesuarus, kadangi taip išvengsite nesusipratimų. Idealiai tinka juodos arba pilkos spalvos atributai – šie derės prie pačių įvairiausių viršutinių rūbų. Žinoma, jei galvojate, kad artimam vyrui patinka spalvingos ir nenuobodžios dovanos, tikrai galite paimprovizuoti su spalvomis ir raštais. Pirštines geriausia pirkti odines – tai bus praktiška ir ilgaamžė dovana, kuri ne tik sušildys, bet ir atrodys stilingai.

Belaidės ausinės

Jei pažįstamas mėgsta paprastumą, tai ne visada reiškia, kad šis žmogus laikosi senamadiškų tradicijų. Tokios asmenybės veikiau jau ieško būdų, kaip palengvinti savo kasdienybę naujais, komfortą suteikiančiais daiktais. Vienas puikių pavydžių – belaidės ausinės. Tuo atveju, jeigu šis vyras mėgsta klausytis muzikos ir didžiąją dalį savo laisvo laiko praleidžia ieškodamas naujų tinklalaidžių, jam tikrai reikia praktiško įrenginio, kuris praverčia diena iš dienos. Tokia dovana nudžiugins ne tik dėl to – juk laidų gausa keliaujant iš vietos į vietą tik trukdo ir sukelia papildomą netvarką. Su belaidėmis ausinėmis tokių problemų nekils.

Termosas

Praktiškas daiktas, visada praverčiantis žiemą, yra termosas. Jei šiam žmogui patinka būti gamtoje ir, pavyzdžiui, žvejoti, tikėtina, kad jo senam termosui jau reikėtų naujos kokybiškesnės alternatyvos. Tokia dovana ypač nudžiugins kavos ir arbatos entuziastus, kurie niekada neatsisakys kažkurio iš šių gėrimų. Nepamirškite – termosas aktualus ne tik šaltuoju metų laiku, šis daiktas taip pat palaiko ir šaltį, tad ši dovana pravers ne tik kalėdiniu laikotarpiu. Vis karštėjant vasaroms pastebime, kad kūnas reikalauja daug daugiau skysčių, kuriuos turime turėti su savimi būdami tiek namuose, tiek keliaujant iš jų. Termosas puikiai pravers norint į darbo vietą atsinešti savo vėsių gėrimų. 

Daugiau idėjų, ką galima įteikti brangiesiems vyrams švenčių proga ieškokite internetinėje parduotuvėje MažojiIndija. Čia rasite įvairiausių papuošalų bei aksesuarų, kurie leis mėgautis autentiška Indijos atmosfera, kad ir kur bebūtumėte.

Nr. 21/42