Kalviuose degė butas, Bačkonyse – automobilis

Rugsėjo 17 dienos vakarą, 19 val. 26 min., ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, Kalvių kaime, Lapainios gatvėje iš buto rūksta dūmai, matoma liepsna, gyventojai išėję į lauką. Atvykus ugniagesiams gelbėtojams dviejų aukštų blokinio namo pirmajame aukšte buvo pridūmytas butas. 15 m² ploto buto kambaryje degė spinta ir už spintos sienų buvusi šiltinimo medžiaga.

Gaisro metu apdegė pati spinta ir joje buvę drabužiai, 2 m² sienų dangos, apsilydė plastikinės lubos, nesaugiai pakibo elektros laidai, aprūko kambarys. Iš gretimo buto ugniagesiai išvedė į lauką moterį su 2 mažamečiais vaikais ir šuniu. Iki PGP atvykimo gaisrą gesintuvu gesino kaimynas.

Tos pačios dienos naktį, 23 val. 20 min., ugniagesiai vėl sulaukė aliarmo. Šį kartą jiems buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Bačkonių kaime, Parko gatvėje dega automobilis. Atvykus ugniagesiams automobilis BMW (1997 m.) buvo buksyruojamas iš įvykio vietos. Gaisrą dar iki atvykstant ugniagesiams pavyko užgesinti pačiam automobilio savininkui. Gaisro metu aprūko variklio skyrius.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto