Karantino laikotarpiu „Maxima“ savo nuomininkams suteiks 0,4 mln. eurų nuolaidų nuomos mokesčiui

Prekybos tinklas „Maxima“ savo patalpose įsikūrusioms smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms, kurių veikla dėl koronaviruso buvo sustabdyta, karantino laikotarpiu nuomos mokesčius mažins perpus. Skaičiuojama, kad per pirmąjį karantino mėnesį verslo partneriams suteikta „Maximos“ nuolaida viršys 0,4 mln. eurų. Be to, įmonėms bus sudaryta galimybė nuomos mokesčio mokėjimus atidėti.

„Solidarizuojamės su savo verslo partneriais, kurie įsikūrę ir nuomojasi patalpas „Maximos“ parduotuvėse, ir prisiimame dalį jų finansinės naštos – ženkliai mažiname nuomos mokestį bei numatome lanksčias atsiskaitymo sąlygas karantino laikotarpiu“, – pažymi prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Įmonėms, kurios dėl COVID-19 pandemijos įvesto karantino negali vykdyti savo veiklos, yra užsidariusios parduotuves ar padalinius, ir neturi ankstesnių įsiskolinimų, nuomos mokestis mažinamas iki 50 proc. Taip pat joms sudaromos sąlygos nuomos mokėjimus atidėti iki 6 mėnesių. Šiuo laikotarpiu įmonėms išlieka pareiga už komunalines paslaugas atsiskaityti laiku.

Įmonėms, kurios dėl karantino nebeplanuoja toliau tęsti veiklos „Maximos“ parduotuvėse ir jau šiandien apsisprendė nutraukti sutartis, nuomos sutartys bus nutraukiamos netaikant numatytų netesybų.

Toms įmonėms, kurios karantino metu vykdo veiklą, bus suteikiama nuomos mokesčio nuolaida, proporcinga sumažėjusiai apyvartai, kuri galės siekti iki 50 proc. nustatyto nuomos mokesčio.

„Suprasdami, kad verslai susiduria su skirtingais iššūkiais, parengėme atitinkamas nuomos mokesčio kompensavimo sąlygas. Kalbėsimės atskirai su kiekvienu nuomininku ir ieškosime individualių sprendimų. Viliamės, kad glaudžiai bendradarbiaudami išgyvensime šį sudėtingą laikotarpį“, – pabrėžė J. Bivainytė, „Maximos“ vadovė.

Visoje šalyje veikiančiose „Maximos“ parduotuvėse yra įsikūrę apie 500 partnerių.