Kauno bažnyčioje kilo gaisras (atnaujinta)

Penktadienio popietę, po 14 val., buvo gautas pranešimas, kad Kaune, Rotušės aikštė 6, dega Jėzuitų bažnyčios pastogė. Kaip informuoja priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, į gaisro vietą išsiųstos gausios ugniagesių gelbėtojų pajėgos.

Atvykus į gaisro vietą paaiškėjo, kad dūmai sklinda iš bažnyčios pastogės. Ugniagesiams teko ardyti stogo konstrukcijas ieškant gaisro židinio. Laimei, ugnis nespėjo išplisti ir 14 val. 49 min. gaisras buvo lokalizuotas.

Kaip vėliau paaiškėjo, ant bažnyčios stogo tuo metu darbininkai darė apdailą, kuomet pajuto svylančių laidų kvapą. Neatmetama versija, jog gaisras kilo būtent dėl laidų. Atvykus ugniagesiams atviros liepsnos nesimatė, tik dūmai, todėl ugniagesiams teko pasidarbuoti ardant skarda uždengtą bažnyčios stogą.

Šiuo metu vietoje dirba keturios ugniagesių autocisternos, dvi autokopėčios, štabo automobilis. Rastas galimas gaisro židinys, tačiau apie gaisro likvidavimą dar neskubama pranešti. Policijos pareigūnai reguliuoją eismą Rotušės aikštėje bei šalia jos.

Naujienos iš interneto