Kauno kriminalistai sulaikė du vyrus, įtariamus vykdžius vagystes iš butų

Praėjusią savaitę Kauno kriminalistai nustatė ir sulaikė du asmenis, kurie įtariami Kauno mieste įvykdytomis vagystėmis iš butų. Liepos 18 d. apie 3 val. Kaune, Vilijampolės mikrorajone, sulaikyti du, policijai žinomi, anksčiau ne kartą teisti, vyrai (gim. 1983 m. ir 1980 m.).

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, atlikę kratas pas įtariamuosius, rado ir išėmė galimai vogtus daiktus: juvelyrinių dirbinių, laikrodžių, kvepalų, televizorių, vaizdo registratorių ir kitų daiktų. Kratos metu vieno įtariamojo gyvenamoje vietoje rasti ir paimti grynieji pinigai, daugiau nei 12 tūkstančių eurų, kurie, kaip įtariama, taip pat galimai gauti nusikalstamu būdu.

Abiems įtariamiesiems paskirta kardomoji priemonė – suėmimas dviem mėnesiams. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. asmenims, įvykdžiusiems šią nusikalstamą veiką, gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Kauno apskrities policijos pareigūnai kviečia atsiliepti asmenis, atpažįstančius savo daiktus. Asmenis, atpažinusius savo daiktus, ar žinančius kam jie priklauso, kviečiame kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 30 30 78 arba (8 37) 30 34 50.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Šeštojo skyriaus prokurorai.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina nepamiršti rūpintis savo turto saugumu. Primename, jog išvykstant iš namų patikrintumėte, ar gerai uždaryti visi langai, ar užrakintos visos durys. Taip pat vertėtų nepalikti vertingų daiktų koridoriuose ar greitai pasiekiamose vietose, net būnant namuose reikėtų užsirakinti duris.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto