Kėdainių rajone pareigūnų sustabdyta vairuotoja į alkotesterį įpūtė mirtiną alkoholio dozę

Kauno apskrities VPK informuoja, kad vakar, vos per porą valandų, Kauno apskrityje įkliuvo net 4 sunkų girtumo laipsnį įpūtę vairuotojas – potencialūs žudikai. Vienas iš jų sugebėjo įpūsti net mirtina žmogui laikomą dozę.

Birželio 19 dieną, apie 18.20 val., Kaune, Raudondvario plente, automobilį „Mitsubishi“ vairavo neblaivus vyras (gimęs 1945 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,90 prom.

Po valandos, apie 20.20 val., Kaišiadorių rajone, Bijautonių kaime, automobilį „Opel Vectra“ vairavo neblaivus vyras (gimęs 1944 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,01 prom.

Nepraėjus nei valandai pareigūnams įkliuvo dar vienas potencialus žudikas. Apie 21.10 val., Kaune, kelyje A1, automobilį „VW Golf“ vairavo neblaivus vyras (gimęs 1976 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,45 prom.

Kitas pareigūnams įkliuvęs gudrutis galvojo, kad yra gudresnis už policijos pareigūnus. Deja, bet už savo „gudrumą“ dabar teks brangiai atsakyti. Apie 19.55 val., Kauno rajone, Mastaičių kaime, motociklą „Suzuki“ vairavo teisės vairuoti neturintis vyras (gimęs 1989 m.), kuris pareigūnams pateikė galimai suklastotą vairuotojo pažymėjimą.

Maždaug už pusvalandžio pareigūnams įkliuvo tikra „kosmonautė“, kurios girtumo rekordą retas kuris sugebėtų pagerinti ir likti gyvas. Deja, bet kai kraujyje tiek promilių, tai vargu ar bent kuri smegenų dalis sugeba tinkamai funkcionuoti. Apie 20.30 val., Kėdainių rajone, Daukšių kaime, automobilį „Peugeot 206“ vairavo neblaivi moteris (gimusi 1982 m.). Vairuotojai nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 4,14 prom.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto