Ketvirtadienio vakarą ugniagesiai skubėjo į gaisrą Pravieniškėse

Gegužės 10 dienos vakarą, 20 val. 20 min., ugniagesiai gavo pranešimą, akd Kaišiadorių rajone, Pravieniškių kaime, Pravieniškių gatvėje dega ūkinis pastatas. Į gaisro vietą buvo išsiųstos 3 ugniagesių autocisternos. Deja, bet gaisras buvo pastebėtas pavėluotai.

po 5 min. į gaisravietę atvykę pirmieji ugniagesiai gelbėtojai medinį pastatą rado jau beveik sudegusį. Šiferiu dengtas stogas jau buvo sukritęs. Liepsnų malšinimui gelbėtojai panaudojo 2 B tipo vandens švirkštus.

Gaisro metu sudegė ūkinis pastatas ir jame buvę namų apyvokos daiktai. Deja, bet praėjusią parą tai buvo ne vienintelis pagalbos prašymas.

15 val. 7 min. buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, kelyje Vilnius – Klaipėda 70-ame kilometre dega transporto priemonė. Į nurodytą vietą buvo išsiųstos dvi autocisternos.

Atvykus degė sunkvežimio Volvo puspriekabės 3 padangos. Ugniagesiai jas užgesino panaudoję 1 B tipo vandens švirkštą. Gaisro metu aprūko puspriekabė ir sudegė 3 puspriekabės ratai.

Negana to, Kaišiadoryse ir toliau deginami šiukšlių konteineriai. Vienas jų degė prie Gedimino g. 107 numeriu pažymėto namo. Apie degantį šiukšlių konteinerį gelbėtojams buvo pranešta 12 val. 23 min. Po 3 min. atvykę ugniagesiai greitai užgesino liepsnas. Gaisro metu apdegė plastikinio šiukšlių konteinerio viena pusė.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto