Kuo užsiima Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras?

Pirmąją vasaros dieną Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centre apsilankė Algirdo Brazausko gimnazijos mokiniai. Gimnazistams buvo įdomu, kuo užsiima Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras, kuris žiemą atšventė 15-os metų jubiliejų. Greičiausiai šis klausimas kyla daugeliui – o veiklos yra tikrai daug. Apie tai Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai nusprendė priminti visiems tinklalapio Kaišiadoriečiams.lt skaitytojams.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras (3)

VšĮ Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras teikia viešąsias paslaugas verslui ir turizmui. Kaišiadorių rajone steigiamoms verslo įmonėms nemokamai paruošiami steigimo dokumentai, su kuriais steigėjas keliauja pas notarą ir vėliau į VĮ Registrų centrą. Už nedidelį mokestį padedame registruoti įmones ir elektroniniu būdu. Nemokamai konsultuojame įvairiais klausimais: dėl verslo steigimo, paramos verslui, buhalteriniais, mokesčių klausimais ir kt.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras (4)

Kiekviena konsultacija yra individuali, pvz., centro finansininkė padeda apsiskaičiuoti preliminarius būsimo verslo mokesčius pagal pasirinktą verslo įteisinimo būdą – verslo liudijimą ar individualią veiklą, ar tam tikros rūšies įmonę. Vadybininkė padeda įvertinti, ar verslas yra tinkamas pretenduoti į paramą pagal tam tikras paramos priemones, surasti informaciją apie reikalingus veiklai vykdyti leidimus, patalpas, supažindina su verslo įteisinimo būdų skirtumais, pagrindiniais privalumais ir trūkumais ir t.t.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras (2)

Centre nemokamai rengiami įvairūs renginiai: apie verslo pradžią, paramos priemones, įstatymų pakeitimus, mokesčių tarifų, tvarkos pakeitimus ir kt. Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras teikia viešąsias turizmo paslaugas – turizmo vadybininkas veda ekskursijas po Kaišiadorių rajoną, padeda keliautojams sudaryti individualius kelionės maršrutus. Centras leidžia žemėlapius, leidinius apie lankytinas Kaišiadorių rajono vietas, viešina turizmo objektus ir rajono renginius. TVIC organizuoja įvairius renginius, ekskursijas, žygius dviračiais ir pėsčiomis, prisideda prie įvairių kitų rajono renginių organizavimo.

Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centras (5)

Centre teikiamos ir biuro paslaugos (kopijavimas, spausdinimas, skenavimas), ruošiami įvairūs dokumentai, teikiamos renginių organizavimo, įrangos nuomos, reklamos paslaugos.

Jei norite plačiau sužinoti, kuo užsiima keturi Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro darbuotojai, kviečiame užsukti pas mus, adresu Gedimino g. 48, Kaišiadorys, arba susisiekti tel. nr. 8 672 48 327 arba el. p . kaisiadoriutvic@gmail.com (verslo klausimais), turizmas@kaisiadorys.lt (turizmo klausimais).

Rūta Ramanauskienė
Kaišiadorių TVIC

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto