Klampiose ir ganėtinai nerezultatyviose rungtynėse Kaišiadorių „Savingė“ iškovojo antrąją sezono pergalę

Spalio 25 dieną namų aikštėje Kaišiadorių „Savingė“ (2-0) susitiko su komanda Švenčionėlių „Rida“ (0-4). Rungtynes, kurias vedami į priekį Mato Cibulskio, įmetusio pirmuosius 8 komandos taškus, ir vėliau sėkmingai šiam žaidėjui talkinusių komandos draugų dėka geriau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie sužaidus daugiau nei pusė pirmojo kėlinio pirmavo dviženkle persvara 19:7.

Nuo šio momento svečiai nenorėdami jau pirmajame kėlinyje paleisti rungtynių, pradėjo vytis „Savingės“ komandą ir po dviejų kėlinių iš aikštės šeimininkų persvaros liko viso labo 6 taškai.

Po ilgosios pertraukos kaišiadoriečių snaiperis Martynas Petrauskas, kaip ir pirmame komandos mače, pataikė du iš eilės svarbius tritaškius. Tai leido šeimininkams vėl įgyti dviženklę persvarą. Būtent šie Martyno tritaškiai buvo rungtynių lūžis.

Nors svečių komanda dar stengėsi vytis varžovus, tačiau to padaryti nepavyko ir kaišiadoriečiai iškovojo antrąją sezono pergalę rezultatu 66:50.

Naudingiausiai kaišiadoriečių komandoje sužaidė 17 naudingumo balų surinkęs Martynas Petrauskas. Matas Cibulskis, surinkęs 17 taškų, vėl buvo rezultatyviausias. Daugiausia kamuolių – 14 atkovojo Robertas Veličko.

Kitas rungtynes Kaišiadorių „Savingė“ žais jau po dviejų dienų – spalio 27 dieną. Varžybos vyks Molėtuose, kur mūsiškiai susitiks su šio miesto „Ežerūno“ komanda. Kviečiame palaikyti komandą ir išvykoje.