Kokiai logistikos įmonei galite patikėti gabenti savo pavojingus krovinius?

Ketinate pasinaudoti pavojingų krovinių gabenimo paslauga, tačiau nežinote, kokią logistikos įmonę pasirinkti? Jeigu niekuomet neteko susidurti su šia sritimi, suprantama, jog gali kilti daugybė klausimų, susijusių su patikimu logistikos partnerio pasirinkimu. Taigi, straipsnyje pateiksime keletą patarimų, į kuriuos rekomenduojama atsižvelgti kiekvienam, ieškančiam tokias paslaugas teikiančių profesionalų.

Ilgametė patirtis

Ne mažą patirtį sukaupusi logistikos įmonė gali užtikrinti didesnį saugumą, greitesnį pristatymo laiką, geresnę kainodarą. Įprastai ilgiau dirbanti logistikos įmonė jau turi sukaupusi gana platų partnerių tinklą, tad gali pasiūlyti saugų krovinių gabenimą praktiškai iš bet kurios pasaulio vietos, jūsų pasirinktu transportavimo būdu: sausumos keliais, geležinkeliu, oru, jūra arba mišriu būdu.

Personalas ir įranga

Jeigu yra galimybė, pasidomėkite ar įmonėje dirbantis personalas turi visus reikiamus sertifikatus, licencijas, kaip numatyta ADR reikalavimuose. Logistikos įmonė jums turi užtikrinti bekompromisį saugumą ir visišką numatytų taisyklių ir teisės aktų laikymąsi.

Atminkite, jog didesniam saugumui taip pat yra reikalingos pažangios ir specialiai tam pritaikytos transporto priemonės, galinčios užkirsti kelią ar sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką, įvykus netikėtai situacijai.

Profesionalumas

Jūsų pasirinkta logistikos įmonė turi pasižymėti profesionalumu, jog esant poreikiui, galėtumėte sėkmingai bendradarbiauti ilgus metus. Pavojingų krovinių gabenimo paslaugas teikianti įmonė turėtų užtikrinti saugų krovinio pristatymą laiku į numatytą vietą. Tam, jog įmonė galėtų užtikrinti maksimalų krovinio saugumą, turi laikytis visų pavojingiems kroviniams taikomų taisyklių bei  ADR reikalavimų, tokių kaip, tinkamo pakavimo, ženklinimo, dokumentavimo bei kitų. Plačiau apie šiuos reikalavimus galite pasiskaityti internete.

Ne ką mažiau svarbus logistikos įmonės pasirinkimo aspektas – operatyvumas. Šioje srityje gali nutikti įvairių atsitikimų, todėl svarbu, jog pasirinkta įmonė gebėtų operatyviai reaguoti į netikėtas situacijas, pasižymėtų lankstumu ir laiku apie tai praneštų jums, sukuriant kuo patogesnes sąlygas.

Klientų atsiliepimai

Nors šiais laikais tokias paslaugas teikiančių įmonių pasirinkimas yra iš tiesų ne mažas, pasirinkti gali būti ne taip jau paprasta. Norint įsitikinti jus dominančios logistikos įmonės profesionalumu, verta atkreipti dėmesį į vartotojų atsiliepimus socialiniuose tinkluose ar įmonės interneto svetainėje. Jeigu pasirinkti sunku, paklausinėkite draugų, artimųjų, kolegų, galbūt jie galės jums užtikrintai rekomenduoti pavojingus krovinius gabenančią įmonę.

Nr. 24/45