Kokių kėdžių reikia biurui?

Solidus biuras, kuriame rūpinamasi jo darbuotojų, svečių ir partnerių interesais, įsigyja pačios įvairiausios paskirties, funkcionalumo ir stilistinės išvaizdos biuro kėdės. Čia sau vietą atranda ir patogios stabilios darbo kėdės, ir judrios kėdės su ratukais, ir išvaizdžios odinės kėdės, ir konferencijoms bei diskusiniams pokalbiams skirtos kėdės.

Kokios biuro kėdės yra pačios išvaizdžiausios?

Jei norisi, kad biuras atrodytų solidžiai, netgi prabangiai, jį verta aprūpinti odinėmis kėdėmis, nes jos ne tik įspūdingai atrodo, bet ir puikiai įsilieja į įvairiausių stilių ofiso, nesvarbu koks jis bebūtų – klasikinis ar modernusis, interjerą. Ar tai būtų kėdės aptrauktos natūralia, ar dirbtine oda, savo išvaizda jos mažai skirsis. Pati geriausia tokių kėdžių savybė – joms nebaisi drėgmė, jos nekaupia dulkių, nuo jų lengva nušluostyti bet kokios kilmės nešvarumus.

Kuo ypatingos biuro kėdės su ratukais?

Šios kėdės patogios tuo, kad jomis galima važiuoti iš vienos vietos į kitą. Tai padeda išvengti papildomų judesių ir sutaupo laiką, kurį darbuotojas sugaištų atsistodamas nuo kėdės, nueidamas į kitą vietą ir grįždamas atgal bei vėl sėsdamas į savo vietą.

Tokios kėdės turi dviejų rūšių ratukus – arba guminius, arba plastikinius. Grindims mažiausiai kenkia guminiai ratukai. Pačios patogiausios ir stabiliausios kėdės yra tos, kurios įtaisyti penki ratukai.

Kokios dar kėdės yra reikalingos biurui?

Daugumoje didesnės apimties biurų būna organizuojamos teminės-darbinės konferencijos. O tam būtina turėti konferencines kėdes, kad būtų galima svetingai priimti kolegas, bendraminčius darbiniams pokalbiams. Kad nenukentėtų geras interjero įvaizdis, reikia įsigyti aukštesnės kokybės kėdes. Žinia, kad konferencinėms kėdėms būtini prie porankio pritaisyti konferenciniai staliukai, nes tik tada konferencijos dalyviams garantuojamas patogus darbas.

Įprastinės konferencinių kėdžių spalvos būna arba tamsios, arba pilkos, rečiau naudojamos raudonos kėdės. Jas labai paprasta būna sujungti į tiesias eiles, nes tam pasitarnauja specialūs, tam skirti jungtukai. Kai prireikia šias kėdes po konferencijos išnešti iš posėdžių salės, jas lengva sukrauti viena ant kitos jų saugojimui skirtoje patalpoje, todėl jos tenai užima labai nedaug vietos, todėl yra labai praktiškos. Kėdžių asortimentą galite peržiūrėti: https://www.ofisasprabangiai.lt/produktai/biuro-kedes

Nr. 22/2