Kokybiškas poilsis prasideda nuo miegamojo įrengimo

Kiekvienos dienos kokybė (ar tai būtų savaitgalis ar darbo diena) priklauso nuo poilsio. Ar būsime produktyvūs darbe, ar turėsime energijos savaitgalį, ar turėsime noro nueiti į sporto klubą ir kt. Kiekvienas nutuokia, kad kokybiškas poilsis priklauso nuo pagalvės ir čiužinio patogumo. Geras poilsis gali būti tik patogioje lovoje, ant tinkamo kietumo čiužinio ir su Jūsų miego pozai patogia pagalve. Tiesa, tam kad ne tik miegas, bet ir poilsis vakare ar nubudimas ryte būtų malonūs reikalingi dar keli elementai. Juos ir aptarsime.

Kokie baldai reikalingi miegamajame?

Pateikiame Jums sąrašą baldų, interjero detalių ir kitų elementų, kurie padės susikurti svajonių miegamojo kambarį.

 • Tikrai svarbiausias baldas miegamajame — lova. Kad lova būtų tikrai patogi svarbu skirti laiko čiužinio, pagalvės bei malonios patalynės paieškoms. 
 • Didelė spinta, kurioje sutilptų ir patalai, ir rūbai. Taip pat miegamajame gan dažnas pasirinkimas — komoda, kurioje patogu laikyti smulkius / plonus drabužius, apatinius ir pan.
 • Kalbant apie didžiausius ir svarbiausius miegamojo baldus (tokius kaip lova, spinta ir naktinės spintelės – staliukai prie lovos) praktiškas ir saugus variantas tiems, kurie neturi laiko — miegamojo komplektai. Ypač geras pasirinkimas jei neplanuojate samdyti interjero dizainerio, nes įsigiję miegamojo baldų komplektą turėsite tikrai derančius baldus ir nereikės sukti galvos juos derinant savarankiškai ir neprofesionaliai. 
 • Naktiniai staliukai prie lovos — nepakeičiami tiems, kurie prieš miegą lovoje skaito knygas, geria arbatą ir taip ilsisi nuo triukšmo ir darbų.
 • Moterų mylimas kosmetinis staliukas. Tikrai nepakeičiamas toms, kurios kiekvieną rytą pradeda lengvo makiažo ritualu. Staliuko stalčiuose galima laikyti ne tik kosmetiką, bet ir papuošalus. Jei prireikia tokį stalą galima panaudoti kaip rašomąjį stalą. Žinoma, ilgam darbui prie stalo reiktų specialaus platesnio stalo. Tačiau vakaro užrašams, darbotvarkės peržiūrai ar dienoraščio rašymui — tiktų.
 • Jaukumo suteikiančios detalės: pagalvėlės, paveikslai, statulėlės, gėlės, toršerai, lempučių girliandos ir kt.
 • Geram poilsiui taip pat svarbus tinkamas apšvietimas, o tiksliau — tamsa. Pasirūpinkite storomis naktinėmis užuolaidomis. 

Kur pirkti miegamojo baldus?

Senas geras apsipirkimo būdas — gyvai lankant baldų salonus. Kodėl? Galima išbandyti, paliesti medžiagas, aiškiai matosi tekstūros ir spalvos. Tiesa, jei dar nežinote ko norite, visą asortimentą kur kas patogiau peržiūrėti internete. Na, o jau pasirinkus kelis patinkančius, galima keliauti į saloną apžiūrėti gyvai. Užsisakyti miegamojo baldus internetu – labai paprasta ir tai tikrai nereikalauja daug laiko. Jūsų dėmesiui nurodysime kelis pirkimo internetu pliusus, kurie galbūt suteiks drąsos miegamojo baldus įsigyti ne tik gyvai salone, bet ir internetu.

 • Internete paprasčiau pamatyti plačią pasiūlą ir pasirinkti tinkamiausius baldus.
 • Internete lengviau pamatyti akcijas ir baldus įsigyti pigiau
 • Taip pat internete galima skaityti kitų žmonių paliktus komentarus apie konkretaus gamintojo baldus.
 • Nemokamos konsultacijos teikiamos niekur neišėjus iš namų. Patogu? Taip.

Jaukiai ir kokybiškai įrengtas miegamojo kambarys leis kiekvieną dieną pradėti energingai ir su šypsena. Netingėkite skirti laiko ne tik pagrindiniams miegamojo baldams, bet ir kitiems nedideliems tačiau svarbiems elementams.

Nr. 20/2

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto