Kolagenas – geros savijautos ir grožio šaltinis

Maisto papildai, vitaminai, įvairūs kremai, šampūnai dažnai būna praturtinti kolagenu. Kolagenas – vienas svarbiausių organizmo baltymų. Jis atsakingas už odos atsinaujinimo procesus, odos elastingumą ir stangrumą. Taip pat kolagenas svarbus norint palaikyti gerą sąnarių, kaulų, nagų, plaukų būklę. Iš esmės, kolagenas gyvybiškai svarbus visam žmogaus kūnui. Deja, tačiau natūralus kolageno kiekis organizme pradeda sparčiai mažėti jau nuo 25 metų, tad norint išlaikyti gerą savijautą ir jaunatvišką išvaizdą, organizmą būtina aprūpinti kolageno atsargomis. Kolageno rūšių ir vartojimo būdų – išties daug, tad kaip pasirinkti tinkamiausią?

Geriamas kolagenas – atgaiva mūsų organizmui

Geriamas kolagenas yra paprasčiausias būdas, norint papildyti visą organizmą kolageno atsargomis. Geriamas kolagenas padeda užkirsti kelią kaulų retėjimui, sąnarių skausmams, raumenų nykimui. Kolageno gėrimas sėkmingai pasiekia visus audinius ir stimuliuoja tolimesnę šio baltymo gamybą organizme. Geriamo kolageno vartojimo kursą iki 35 metų pakaks pakartoti du kartus per metus. Brandesniame amžiuje kolageno atsargos turėtų būti papildomos kas 2-3 mėnesius. Geriamą kolageną reikėtų vartoti prieš miegą, vakare. Naktį organizme vyksta atsinaujinimo procesai, taip pat jis neapkraunamas maisto virškinimo darbais. Dėl šių priežasčių naktį organizmas kolageną pasisavins gerokai lengviau, nei dienos metu.

Kolageno injekcijos – veido oda jums už tai padėkos

Jeigu jūsų oda, veido, kaklo, dekolte srityse prarado skaistumą, stangrumą – kolageno injekcijos yra puiki išeitis šioms problemoms išspręsti. Efektyviausiai injekcijos pasitarnauja pastebėjus pirmuosius senėjimo požymius, smulkias raukšleles. Taip pat procedūra puikiai tinka žmonėms, kuriems ramybės neduoda papilkėjusi paakių zona, maišeliai po akimis. Procedūros dėka, oda atgauna elastingumą, stangrumą, susitraukia smulkios raukšlelės akių ir lūpų srityse. Norint sulaukti ilgalaikio rezultato, kolageno stimuliacijos injekcijų kursą reikėtų atlikti tris kartus kas dvi savaites. Kolageno injekcijos ypač veiksmingos jaunesniame amžiuje. Jeigu jūsų raukšlės jau įsisenėjusios ir ryškiai matomos – greičiausiai nepavyks jų pašalinti kolageno injekcijų pagalba. Brandesniame amžiuje, norint sumažinti arba visai panaikinti gilesnes raukšleles, siekiant patobulinti veido kontūrų formas ir grąžinti odai drėgmę, bei elastingumą reikėtų rinktis hialurono rūgšties injekcijas. Jos efektyviai kovoja su jau atsiradusiais, akivaizdesniais senėjimo procesais. Plačiau apie šią procedūrą galite pasiskaityti čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/hialurono-rugsties-injekcijos

Rinka yra perpildyta gaminių su kolagenu, tačiau toli gražu ne visi gaminiai aprūpina mūsų organizmą reikiamu kolageno kiekiu. Veido kremuose esantis kolagenas pasiekia tik paviršinius odos sluoksnius. Jis veikia kaip apsauginis barjeras nuo odai kenkiančių aplinkos veiksnių, tokių kaip saulė. Taip pat padeda atsikratyti nemalonaus odos tempimo pojūčio, tačiau norint pasiekti giluminius odos sluoksnius, naudinga būtų savo odą palepinti kolageno injekcijų procedūra. Ši procedūra ne tik suteiks ilgalaikį stangrios ir skaisčios odos efektą, tačiau taip pat paskatins natūralaus kolageno gamybą. Rūpinkitės savo organizmu ir puoselėkite savo odą, o šie, savo ruožtu jums atsidėkos gera savijauta ir nepriekaištinga išvaizda.

Nr. 22/31