Konkurse „Metų ūkis 2019“ apdovanoti Kaišiadorių rajono ūkininkai

Konkursas „Metų ūkis“ šiemet tradiciškai buvo organizuotas jau dvidešimt šeštąjį kartą Lietuvoje. Konkursas organizuojamas remiantis patvirtintais konkurso nuostatais ir laimėtojais kasmet tampa labai įvairaus dydžio gyvybingi, tvarūs, pažangūs ir puikiai besitvarkantys ūkiai, o konkurso dalyviai dalyvauja įvairiose Lietuvos kaimo plėtros priemonių 2014-2020 m. programos priemonėse, modernizuoja savo ūkius Europos Sąjungos paramos lėšomis ir nuolat ieško inovatyvių sprendimų, norėdami išsilaikyti besikeičiančios rinkos ir klimato sąlygomis.

Konkurso vertinimo komisijos rajonuose yra sudaromos iš savivaldybės konkurso organizatorių: LŪS rajono skyriaus, LŽŪKT rajono biuro, rajono žemės ūkio skyriaus atstovų, kitų žemdirbiškų organizacijų atstovų, pasikviečiant praėjusių metų konkurso laimėtojus – ūkininkus, spaudos atstovus ir rėmėjus. LŪS sprendimu konkursas gali būti organizuojamas visose Lietuvos savivaldybėse, tačiau į Respublikinę apdovanojimo šventę kviečiami tik dirbančių ir veiklą vykdančių rajoninių ūkininkų sąjungų laimėtojai.

Šių metų konkurso „Metų ūkis 2019“ I vietos nugalėtojais tapo Dana ir Gediminas Pašvenskai, II vietos nugalėtojai – Odeta ir Saulius Noreikos, III vietos nugalėtojai – Gintarė ir Darius Stankevičiai.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.
Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto