Kovo 19-25 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Šią savaitę visos jūsų mintys suksis apie ką tik nori, tik ne apie tai, kas iš tiesų jūsų laukia. Galite šiek tiek supanikuoti visiškai neteisingai interpretuodamas vyresnybės pasisakymą. Pasitikslinkite geriau dar kartą!

JAUTIS

Reikalai, kuriems reikia finansinių išlaidų, bei susiję su teise ir tvarka, pagaliau bus sutvarkyti. Iki šiol jie visą laiką buvo atidėliojami. Daugiau taip nebus, bet saugokitės priešininkų ir pavyduolių.

DVYNIAI

Nuo šios savaitės būtina įtempti protines ir fizines jėgas, kad paskubintumėte pozityvias permainas. Pasistenkite išsaugoti gerą nuotaiką. Jūs turite teisę būti vertinamas, o jūsų nuomonės turėtų būti paisoma. Senokai varginusios finansinės problemos pagaliau pradės spręstis.

VĖŽYS

Gausite svarbų vyresnybės nurodymą. Nepamirškite, kad turite teisę pareikšti ir savo nuomonę. Laimė, prieštarauti vargu ar teks – pasikeitimai atitiks jūsų interesus. Savaitės pabaigoje galite patekti į gana pikantišką situaciją.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje gali atsiverti visiškai naujos finansinės galimybės. Iš pradžių naujoji situacija gali sukelti rimtų nesutarimų šeimoje, bet galiausiai visi įsitikins realia būsima nauda. Galų gale rūpesčiai atsipirks su kaupu ir reikalai eisis sklandžiai.

MERGELĖ

Jei griebsitės reikalų karštakošiškai, naudos nesitikėkite, o nuostoliai bus ir piniginiai, ir psichologiniai. Savaitės pabaigoje turėsite priimti ryžtingą finansinių padarinių turėsiantį sprendimą. Gali atsinaujinti senokai užmegztos dalykinės pažintys.

SVARSTYKLĖS

Konfliktai darbe griauna ir asmeninį jūsų gyvenimą. Laimė, ši savaitė bus dosni įvairiausių gerų galimybių. Nepraleiskite progos išspręsti pačias didžiąsias problemas, gal net pakeisti darbą. Taip pat neatidėliokite ir vizito pas gydytoją.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje pasistenkite išvengti vieno nemalonaus susitikimo. Nesijaudinkite, negalvokite apie mažareikšmius dalykus ir pagaliau pasakykite garsiai tai, ką privalote pasakyti. Galite nusivilti žmonėmis, kuriais iki šiol pasitikėjote.

ŠAULYS

Reikalus stenkitės tvarkyti pamažu ir be nereikalingo triukšmo. Giminaičiai šią savaitę bus nusiteikę kur kas geriau ir linkę vėl atnaujinti draugiškus santykius. Antroje savaitės pusėje gali užsimegzti nauja subtili draugystė. Asmeniui, kuriam jūs neabejingas, prireiks jūsų pagalbos ir paramos.

OŽIARAGIS

Turite marias laiko darbams nuveikti. Tačiau jėgų šią savaitę prireiks nemažai. Ir jei jūsų kelyje pasitaikys nemalonių situacijų, kelią skirtis gali tekti ir alkūnėmis… Savaitgalį naujoje šviesoje pažinsite, rodos, seniai pažįstamą žmogų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje turėsite gerų sumanymų, liečiančių asmeninį gyvenimą. Nedelskite juos įgyvendinti. Ketvirtadienį visiškai pakriks nervai. Būtinai nusišalinkite nuo visų reikalų bent dienai, kol atgausite pusiausvyrą.

ŽUVYS

Visi jūsų sumanymai šią savaitę nueis šuniui ant uodegos. Ir tai yra tik jūsų vieno kaltė, nes veikėte ne laiku ir ne vietoje. Nemėginkite kitiems suversti atsakomybės!