Kovo mėnesio horoskopas

Kovo pradžia vis dar transliuos stabdymą, informacinės maišaties, nesusipratimų bei melo vibracijas. Kol Merkurijus judės retrogradu jam nepalankiu Žuvų zodiako ženklu. Apie jį plačiau buvo aprašyta vasario mėnesio prognozėje. Lieka tik priminti, kad ši retrogradinė situacija tęsis iki kovo 10 dienos. Svarbius pokalbius, sutarčių tvirtinimą yra prasmės nukelti laikui po kovo 5 dienos.

Saulė vis dar keliauja Žuvų zodiako ženklu, iš kurio pereis į Aviną kovo 21 dieną, pažymėdama astrologinio pavasario ribą. Žuvys yra paskutinis iš dvylikos zodiako ženklų, todėl turintis didžiausią įsikūnijimų patirtį, vadinasi, labiausiai brandus. Žuvų metu tampame labiau uždari ir melancholiški, empatija mus motyvuoja rūpintis kitų reikalais labiau, nei savo asmeniniais. Tokiu būdu išryškėja Žuvų gebėjimas visus mylėti vienodai ir besąlygiškai aukotis.

O štai Avinas – tarsi Žuvų priešingybė. Mat tai pirmasis zodiako ženklas, todėl labiausiai vaikiškai naivus, smalsus pasauliui ir tikintis džiugiu rytojumi. Avinui nėra svarbu kiti, mat jis labiausiai susidomėjęs savo reikalais, savęs realizacija.

Avinas- ugnies stichijos zodiako ženklas, priklausantis kardinaliam kryžiui. Tai pirmoji ugnis iš visų trijų ugnių. Todėl pats dinamiškiausias ženklas. Silpnas priešas jam neįdomu. Kova tarsi iššūkis, svarbu pats procesas, veiksmas. Sako „aš galiu“, nes turi sau įrodyti. Nelinkę savimi gėrėtis, pasinėrę į veiksmą. Įvertinimas reikalingas tik pasiekus tikslą. Nugalėtam priešui gali paduoti ranką. Labai stipri savigarba. Tarsi pirminės ugnies vystymasis – žiežirba – duoda impulsą ugniai.

Sunkiai kontroliuojama, nes yra stichiška. Būdingas tiesmukiškumas ir tiesumas. Ši ugnis švari, neužteršta grubios materijos. tai kario ugnis, kuri išdegina piktumą, nes kovoja už teisybę. Ši ugnis švarina, kelia dvasingumą. Iš visų trijų ugnių sunkiausiai kontroliuojama. Niekada nesieja savęs su už save silpnesniu. Būdingas energingumas, impulsyvumas, nekantrumas, noras veikti nepaisant kliūčių. Didelis iniciatyvumas, aktyvumas pradėti kažką naują, bet nesugebėjimas tęsti pradėtų darbų. Siekis būti pirmu, polinkis į paprastus sprendimus ir nesupratimas, kad yra aplinkiniai keliai – „stabdžius sugalvojo kvailiai“.

Tai puikus metas mokytis veikti aktyviai ir ryžtingai. Išreikšti save per veiksmą, pasitikėjimą. Kadangi Saulė šiame zodiako ženkle egzaltuoja ( turi aukščiausią balą), tai puikus metas mokytis saviraiškos, siekti kūrybiškumo. Tai prigimtinės lyderystės laikas, todėl stokojantiems šių savybių turėtų sektis ugdyti. Tai vidinio kario pažadinimo laikas.

Tai galima sakyti, kad antrąją kovo pusę prabusime iš žiemos miego, užsidegsime aviniška jėga ir energija. Bus kuriami nauji gyvenimai, startuos naujos pradžios, nušvis gyvenimas ryškiai. taigi, jei turite rimtų planų ir norų, juos lengviau seksis realizuoti nuo kovo 21 dienos.

Venera iki kovo 6 dienos vis dar reikšis per Avino energijas. O po to ramiai įžengs į stabiliojo ir žemiškojo Jaučio valdas.

Veneros padėtis Jautyje turi tokias reikšmes:

Veneros simbolika yra tiesiogiai susijusi su vertybėmis, grožio ir estetikos samprata, moteriškumu, finansais. Kuomet ši keliauja atitinkamu zodiako ženklu, jos savybės nusidažo pastarojo savybėmis.

Jautis priklauso žemės stichijai, fiksuotam kryžiui. Venera Jautyje yra savo namuose, čia jos funkcijos, savybės pasireiškia natūraliai, lengvai. Kadangi Jautis yra žemės stichijos ženklas, jam labai svarbu žemiškumas arba materialumas, apčiuopiami ir aiškūs dalykai, veiksmai.

Venera Jautyje orientuota į materialinį meilės aspektą, nes tik taip ji jaučiasi saugi. Dėl fiksuoto kryžiaus įtakos tokia Venera yra stabili, patikima. Čia mažai aistrų ir dūsavimų, euforijos ir meilės priesaikų. Daugiau fiziškumo: prisilietimų, mėgavimosi maistu, sekso malonumais, finansinių paskaičiavimų.

Tai geras laikas:

  • įteisinti santykius;
  • pirkti prabangos daiktus, rūbus, namų apyvokos daiktus, baldus;
  • atskleisti savo įvaizdį, pasirūpinti savo garderobu;
  • pradėti gydomųjų masažų kursą.
  • Visos kitos planetos išsaugos vasario mėnesio pozicijas. Tad, galima teigti, jog šiemet kovas turėtų būti pakankamai ramus pirmąją pusę, ir energingas antrąją.
Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto