Kovo mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Šio zodiako atstovams kovas iki 21 dienos labiau atokvėpio metas. Kuomet saulė keliauja paskutiniu prieš jus ženklu, astrologiškai tai yra laikoma pačiu sunkiausiu periodu metuose.

Taigi, kol kaupsite jėgas naujam startui nuo gimtadienio (03.21), pamąstykite, ką norite savo gyvenime keisti, gerinti. Taip mintyse susikursite planų ir svajonių viziją. Kurią ir galėsite drąsiai įgyvendinti nuo trečios mėnesio dekados.

Žvaigždės sako, kad kovą vis dar aktyviai domėsitės savo finansine situacija. Yra tikimybė, jog sulauksite netikėto pasiūlymo pagerinti kišenės turinį arba gausite netikėtų pinigų. Tuo pačiu gali išaugti išlaidumas, gali būti sunku sukontroliuoti išlaidas.

Nuo kovo 7 dienos Uranas galutinai palieka Avino zodiako ženklą. Vadinasi, iš Avinų gyvenimo išeina netikėtumai, force majeure situacijos ir bendrai, visiškas chaosas. Su tuo ir sveikinu.

Jautis

Šio zodiako atstovai visą kovą jausis karingai ir aktyviai (dėl Marso judėjimo Jaučio zodiako ženklu). Tai gali pasireikšti padidėjusiu konfliktiškumu, noru dominuoti/konkuruoti/įrodinėti. Ir tai ypač geras laikas ginti asmenines pozicijas, tačiau reiktų nepamiršti, kad gynyba gali būti švelni (be konfliktų provokavimo).

Jeigu tokiu metu pradėsite pykčius, gali būti, jog jie taps ilgalaikiais. Žodžiu, venkite atviro karo.

Kovas labai palankus pradėti sportuoti. Marsas suteiks ne tik motyvacijos rūpintis savo kūnu, bet suteiks energijos ir pasitikėjimo.

Didelis dėmesys kryps į darbo sritį. Ir jei tikitės aukštesnių pareigų, ar palankesnių darbo sąlygų, kovas tam ypač dosnus. Ieškantiems darbo Fortūna šypsosis.

Nuo kovo pradžios Uranas galutinai įsitvirtins Jaučio zodiako ženkle keliems metams. Tegyvuoja chaosas ir netvarka, Jaučiai!

Dvyniai

Šio zodiako atstovams beveik visas kovas ne pats lengviausias mėnuo. Tai susiję su Merkurijaus retrogradiniu judėjimu (kaip žinia, Merkurijus yra Dvynius valdanti planeta). Tai nutiks nuo kovo 6 dienos ir tęsis iki kovo 29 dienos. Vadinasi, rimtiems reikalams ir dalykams skirkite pimasias 5 mėnesio dienas. Vėliau būtina daryti pertrauką.

Jokie nauji pradėjimai, aktyvus savęs reiškimas ir pateikimas, neduos pozityvių vaisių ateityje. Toks metas kalba apie tai, jog atėjo laikas apmąstyti ankstesnius savo veiksmus, pažintis ir padaryti išvadas (revizuoti). Šis laikas turi būti skirtas vidiniams judėjimui, bet ne išoriniam. Ir jei esate ekstravertas, jums tikrai bus sunku.

Kažkokie pasikeitimai laukia jūsų karjeros, profesinėje srityje. Tai gali būti susiję su anksčiau priimtais sprendimais, tačiau nedavusiais apčiuopiamų rezultatų. Jei turite planų keisti darbą- kovas kaip tik tam puikiai tinka.

Vėžys

Kovas vėžiams gali išsiskirti įsimintinais įvykiais (gal net fatališkais) santykių reikaluose. Panašu, kad žvaigždės surengė jums tikrą išbandymą: vienišiams tai gali būti fatališkų santykių pradžios laikas, esantiems pastoviame ryšyje tai gali sužaisti kaip skausmingas santykių patikrinimas. Jei bendrai, tai nebus lengva.

Vienišos sielos turės galimybę sutikti lemtingą savo gyvenimo žmogų. Reiktų atminti, kad fatališki santykiai nebūna lengvi, labai dažnai jie išsikovojami krauju ir ašaromis. Tačiau atlygis visa tai vainikuoja.

Esantys santykiuose patirs partnerio neištikimybę, nusivylimą patikimumu ir pan. Žodžiu, bus daug dramų, triukšmo. Ir ar liksite kartu, spręsite patys.

Vėžiams visai naudinga būtų pirmąjį pavasario mėnesį išvykti į kelionę.

Liūtas

Liūtams kovas iki 21 dienos gali atnešti nemažai stresinių situacijų, neaiškumo, bei susidomėjimo gyvenimo paslaptimis. Jūsų veiksmai aplinkiniams taps nematomi, atsiribosite/vengsite viešumo, aktyvaus ir viešo gyvenimo. Tai apmąstymų metas, kuomet drąsiai žvelgsite baimėms į akis. Galite sulaukti žinios apie kažko mirtį. Ir tai nebūtinai bus jums svarbus žmogus.

Nuo kovo 21 dienos rekomenduojama išvykti pailsėti, aplankyti tolimas šalis ir prapūsti galvą nuo susikaupusių rūpesčių.

Nuo kovo 6 dienos gali ryškiai keistis jūsų karjeros reikalai. Tai susiję su Urano įžengimu į šią zoną. Vadinasi, sieksite kuo daugiau laisvės darbe (laisvas darbo grafikas), arba rinksitės netradicinę profesiją (pvz astrologija), ar tiesiog imsitės savarankiškos veiklos.

Mergelė

Mergelėms kovas gali atnešti pojūtį, kad ne viskas vyksta taip, kaip norisi. Apribojimai, stabdymai, nepasitenkinimas esama padėtimi- pagrindinės kovo emocijos. Tačiau, kad ir kaip tai skambėtų prastai, bet kokia situacija turi ir teigiamą savo pusę. Būtent kovas turėtų būti išnaudotas kitiems dalykams- tai savo asmeninių vertybių peržiūrai, kontaktų ir informacijos susitvarkymui. Jei trumpai- visapusiškai revizijai.

Kažkokią svarbią informaciją gausite iš savo partnerio, sutuoktinio. Jei turite svarbių reikalų, susitarimų, pokalbių, juos verta atlikti iki kovo 9 dienos. Vėliau tam nebus tinkamas laikas.

Tikėtinas remontas namuose. Ir ne pats pigiausias.

Svarstyklės

Šio zodiako atstovai visą kovą mėgausis flirtu ir malonumais. Bent jau iki kovo 27 dienos tikrai vaikščiosite į pasimatymus, ieškosite dėmesio tarp priešingos lyties atstovų. Norėsis švęsti ir džiaugtis gyvenimu. Labai didelių lūkesčių turėti nereikėtų, mėgaukitės.

Kita svarbi ir dėmesio reikalaujanti sritis kovą- sveikata. Panašu, kad gali sustreikuoti virškinimo sistema, galimi apsinuodijimai maistu. O nuo kovo 21 dienos tikėtini hormoniniai sutrikimai, apetito didėjimas.

Gali būti pasirašytos reikšmingos sutartys (žodiniai susitarimai irgi tinka ) nuo trečios mėnesio dekados. Tuo pačiu metu (maždaug mėnesiui į priekį) gali tekti pasirūpinti partneriu ir jo problemomis.

Neesantiems ilgalaikiame ryšyje tikėtini rimti pasikeitimai (dažniausiai tokiu metu rimtai nusprendžiama baigti viengungiško gyvenimo laikotarpį).

Skorpionas

Skorpionams mėnuo turėtų akcentuoti santykių, vaikų, bendravimo temas.

Didelis aktyvumas santykių reikaluose: tai gali būti sutuoktinio reikalų sprendimas, tam tikri nesutarimai ir kaip pasekmė- konfliktai. Karo situacija matyt išliks visą mėnesį. Dėl to nereikėtų kelti panikos, baigsis mėnuo, baigsis problema. Reikšmingų (negatyvių) pasekmių nematyti.

Turintys vaikų patirs atžalos dėmesio reikalavimus. Duokite ir nurims. Jei vaikas yra mokyklinio amžiaus, žvaigždės pataria išlikti ramiais ir supratingais ir nesikišti į mokymosi procesą.

Gali reikšmingai pasikeisti bendravimo ratas. Sutiksite naujų ir įdomių žmonių, kurie praturtins jūsų pasaulėžiūrą. Gali tekti daugiau važinėti, kabėti telefonu.

Šaulys

Šauliai vis dar klesti ir karaliauja. Imkite ir naudokitės pasaulio siunčiamu gėriu ir galimybėmis. Visatos dovanos nėra beribės.

Labai palanku mokytis. Įgyti žinių siekite bet kur, pagal norą ir galimybes. Informacija tobulai guls į jūsų atminties kaupyklą, be didelių pastangų.

Daug dėmesio vis dar skirsite pinigų klausimams. Rūpės užsidirbti tiek (arba rasti būdų kaip tai padaryti), kad susikurti finansinę nepriklausomybę. Galimybių bus, noro irgi.

Pasirūpinkite sveikata iš anksto. Kovą gali pasireikšti ūmūs susirgimai, nervų sistemos pervargimas.

Darbe, kolektyve pasitaikys tokių, kurie provokuos pykčiams, konfliktams. Tai toks jūsų tvirtybės išbandymas. Žvaigždės tiki, kad provokacijoms nepasiduosite.

Ožiaragis

Šio zodiako atstovai tvirtins savo pozicijas, sieks rezultatų, stiprins valią. Pastaroji ypač lengvai turėtų pasiduoti, tik iš didelio džiaugsmo nesustokite pusiaukelėje.

Šiuo laikotarpiu jūsų tikslas ar vedančioji idėja turėtų būti atsakomybė. Visa ko imatės, vertinkite būtent per asmeninės atsakomybės prizmę. Taip išsiugdysite asmeninę stiprybę ir brandumą.

Būkite drąsūs ir veiklūs. Šiuo laikotarpiu esate saugomi (Dievo, angelo – nesvarbu kaip tai pavadinsite). Todėl jei ir atsitiktų kažkas ne visai malonaus, išsisuksite lengviausiu būdu.

Kovą stipriai aktyvuosis meilės reikalai. Taigi, vienišiai, traukite gundančius apdarus ir pirmyn į žmones. Esantys santykiuose patirs dviprasmiškas situacijas: priešingos lyties gundymai, blakstienų klapsėjimai ves iš proto ir vilios nuodėmei.

Puikus metas pradėti sporto treniruočių ciklą.

Vandenis

Šio ženklo atstovai pagaliau įkvėps pavasarinės meilės gaivos. Flirtuos, vilios, ves iš proto priešingos lyties atstovus.

Tobulas laikas pasimatymams ir naujiems romanams. Taip pat ir kūrybinei saviraiškai. Jei turite svajonių kurti, tai būtinai padarykite kovo mėnesį. Žvaigždės sako, kad tai puikus metas atverti savo prigimtinį kūrybinį talentą.

Mintys vis suksis apie pinigus. Akcentuosite šią temą, kaip ypač svarbią ir aktualią. Yra tikimybė, kad sulauksite pasiūlymo papildomai užsidirbti. Sutikite, nesvarbu kad tai tik trumpalaikis projektas.

Galimi kažkokie netikėti pasikeitimai namuose, gyvenamoje vietoje. Taip pat matyti pykčiai su namiškiais.

Laikas palankus surasti, sutikti sau naujų draugų. Pasižvalgykite jų tarp verslininkų ar šiaip žinomų žmonių.

Žuvys

Žuvytės, dabar jūsų laikas. Švęskite, švieskite ir džiuginkite. Pamirškite kitus ir rūpesčius, atsiduokite gyvenimo malonumams ir visą dėmesį skirkite sau. Taip stiprinsite savo saulę, vadinasi, savivertę, sveikatą, pasitikėjimą.

Kovas kalba apie išaugusį susidomėjimą literatūra. Panašu, kad knygynai ir bibliotekos tikrai sulauks padidėjusio vizito. Tas pats parodymas kalba ir apie galimybę mokytis. Tai puikus metas išmokti kažko naujo.

Kovą numatomas progresas, kilimas darbo vietoje. Jei turite planų pakilti pareigose, matyt tam jau atėjo laikas. Bendrai, vadovybė jūsų atžvilgiu bus ypač palanki ir draugiška.

Kažkokie pasikeitimai palies jūsų daugų ir bendraminčių reikalus. Gali nutrūkti ilgalaikis ryšys.