Krepšinio turnyras „Vietoje gatvės – krepšinis“

Gegužės 17 d. Kaišiadorių Algirdo Brazausko gimnazijos sporto salėje vyko devintas, rajoninės 3×3 krepšinio turnyras „Vietoje gatvės – krepšinis“. Krepšinio turnyrą organizavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariatas (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) kartu su Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centru. Krepšinio varžybas stebėjo ir pirmąją pagalbą teikė Kaišiadorių rajono visuomenės sveikatos biuro vaikų ir jaunimo sveikatos stiprinimo specialistė Audronė Petraškienė.

Krepšinio turnyre dalyvavo 13 komandų (50 mokinių) iš Kaišiadorių rajono mokyklų, moksleiviai buvo 14 metų bei jaunesni:

  • Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos (mokytojas Gintautas Kandratavičius) – 5 komandos.
  • Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos (mokytojas Vytas Kuklis) – 3 komandos.
  • Kaišiadorių rajono Kruonio gimnazijos (mokytojas Rimgaudas Kilna) – 2 komandos.
  • Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos (mokytojas Vytautas Čižauskas) – 2 komandos.
  • Kaišiadorių rajono Pravieniškių Stasio Tijūnaičio pagrindinės mokyklos (mokytojas Valdas Morkūnas) – 1 komanda.

Turnyro metu buvo sužaistos 26 varžybos. Varžybose vyko trijose grupėse, vėliau – pusfinaliai, varžybos dėl 3 vietos ir finalas.

Pirmąją vietą varžybose iškovojo Kaišiadorių rajono Kruonio gimnazijos komanda, antrąją vietą – Kaišiadorių rajono Rumšiškių Antano Baranausko gimnazijos komanda, trečiąją vietą Kaišiadorių Vaclovo Giržado progimnazijos komanda.

Nuoširdus ačiū varžybų teisėjams Arvydui Pūrui ir Justinui Kursevičiui, varžybų sekretoriui Karoliui Lakavičiui, komandų vadovams ir jų auklėtiniams.

Pasibaigus turnyrui Kaišiadorių kūno kultūros ir sporto centro direktorius Dainius Tamulevičius kartu su Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK vyriausiąja tyrėja Irena Budrikiene komandoms įteikė taures, medalius ir kamuolius bei Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK įsteigtus saldžiuosius prizus bei UAB „Eckes-Granini Lietuva“ sultis.

Policija skatina vaikus ir jaunimą sveikai gyventi, elgtis drausmingai ir laikytis taisyklių, vengti ir netoleruoti žalingų įpročių.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto