Kruonio seniūnijoje naktį liepsnojo namas (foto)

Lapkričio 20 dienos naktį, 23 val. 42 min., ugniagesiai gelbėtojai gavo pranešimą, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio seniūnijoje, Maisiejūnų kaime, Strėvos gatvėje atvira liepsna dega namas. Į gaisro vietą nedelsiant buvo išsiųstos trys ugniagesių autocisternos su 8 ugniagesiais gelbėtojais.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams gelbėtojams sodo namelis degė atvira liepsna. Pats pastatas 6×4 m dydžio, mūrinis, apkaltas plastikinėmis dailylentėmis, vieno aukšto su mansarda, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu.

Dėl labai didelio karščio ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais net negalėjo iškart patekti į degančio pastato vidų. Ugniagesiams galiausiai patekus į pastato vidų, iš jo buvo išneštas dujų balionas.

Gaisro gesinimui buvo nutiesta 40 m ilgio magistralinė linija nuo netoliese esančio tvenkinio. 20 min. po vidurnakčio gaisras buvo lokalizuotas, o dar po valandos paskelbta apie jo likvidavimą. Gaisro metu nudegė pastato stogas, pradegė perdanga, išdegė pastato vidus.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto