Kruonyje degė automobilis ir žolė

Lietuvą siaubiantys gaisrai neleidžia atsipūsti ir Kaišiadorių ugniagesiams gelbėtojams. Per praėjusią parą jie sulaukė keturių pranešimų apie gaisrus. Kai kurie iš jų buvo melagingi.

17 val. 43 min. buvo gautas pranešimas, kad Kaišiadorių rajone, Paparčių seniūnijoje, Kaugonių kaime kaimynas padegė žolę. Atvykus ugniagesiams jokių degimo požymių nebuvo pastebėta. Dar vienas pranešimas apie degančia žolę buvo gautas iš Žiežmarių apylinkės seniūnijos, Eigeniškių kaimo. Nuvykus į nurodytą vietą paaiškėjo, kad pilietis saugiais atstumais degino prižiūrimą laužą. Deja, bet, kaip įtariama, praėjusią parą taip pat dėl deginamo laužo Šalčininkų rajone supleškėjo net 20 pastatų. Todėl, kol Lietuvą kamuoja sausra, rekomenduojame susilaikyti nuo bet kokių laužų deginimo, net jeigu tai vyksta ir saugiais atstumais.

Vėliau buvo gautas dar vienas pranešimas, jog Žiežmariuose, Vytauto gatvėje deginamas laužas, visa gatvė uždūmyta. Atvykus ugniagesiams jokio laužo nebuvo, pravažiavus visą gatvę nei laužo, nei dūmų nepastebėta. Su pranešėju susisiekti nepavyko, skambučius atmetė. Pranešimas melagingas.

Balandžio 26 dienos naktį, 24 min. po vidurnakčio, ugniagesiai sulaukė dar vieno pranešimo. Šį kartą jiems buvo pranešta, kad Kruonyje, Kauno g. 17 šalia pastato dega automobilis ir žolė. Vos per 4 minutes nuo pirmojo skambučio gavimo atvykę pirmieji ugniagesiai rado šalia ūkinio pastato degantį nenaudojamą ardomą automobilį „Nissan“. Gaisro metu apdegė automobilio plastmasinės detalės, išdegė 2 a sausos žolės. Išgelbėtas už 2 m esantis ūkinis pastatas.