Kruonyje naktį degė ūkinis pastatas

Spalio 16 dienos naktį, 23 val. 29 min., ugniagesiams suskambo aliarmas. Jiems buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio miestelyje, Darsūniškio gatvėje pranešėjas girdi sproginėjant šiferį ir mato dūmus.

Vos po 6 min. nuo gauto skambučio pradžios atvykus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, dega ūkinis pastatas. Pats pastatas 6×4 m dydžio, medinis, stogas vienšlaitis, dengtas šiferiu. Šalia ūkinio pastato priblokuotas 4×4 m dydžio garažas. Atlikus žvalgybą buvo nustatyta, kad ūkinio pastato viduje dega malkos.

Atvykus Kaišiadorių ugniagesiams gelbėtojams 23 val. 57 min. darbą pradėjo ugniagesių gelbėtojų grandis su kvėpavimo organų apsaugos aparatais, kurią sudarė du ugniagesiai. Gaisrui gesinti buvo naudojami 2 B tipo vandens švirkštai. Į gaisravietę vanduo buvo vežiojamas iš gamtinio vandens šaltinio, kuris nuo gaisravietės buvo nutolęs per vieną kilometrą. Liepsnas pavyko numalšinti panaudojus beveik 6 tonas vandens. 16 min. po vidurnakčio gaisras buvo likviduotas.

Gaisro metu sudegė pusė kubinio metro malkų, apdegė 20 20 m² stogo, išardyta apie 24 m² ūkinio pastato perdangos. Iš ūkinio pastato pavyko išgelbėta 20 naminių paukščių ir šuo. Ugniagesių dėka gaisro metu pavyko išsaugoti priblokuotą garažą, viduje buvusį automobilis Nissan Sunny ir jame buvusius daiktus.

Deja, bet į gaisrą skubančiai Žiežmarių ugniagesių komandai teko susidurti su nesklandumais – vykstant į iškvietimą kelyje sugedo Žaslių UK autocisterna, todėl į gaisravietę buvo išsiųsta Rumšiškių ugniagesių komanda.

Nors gaisras ir buvo užgesintas gana operatyviai, tačiau 8 val. 15 min. ryte gaisravietėje ugniagesiai dar atliko pakartotinę žvalgybą, kad būtų dar kartelį įsitikinta, jog niekur neliko neužgesintos žiežirbos ir liepsnos nepradės vėl siautėti.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto