Kruonyje sudegė angaras su šienu: įtariamas padegimas

Liepos 9 dienos naktį, 23 val. 30 min., ugniagesiams gelbėtojams buvo pranešta, kad Kaišiadorių rajone, Kruonio miestelyje, Vilniaus gatvėje dega šiaudų palapinė.

Atvykus pirmiesiems ugniagesiams paaiškėjo, kad atvira liepsna dega 9×12 m dydžio tentinis angaras, kurio viduje sukrautas šienas. Į gaisravietę buvo išsiųstos papildomos ugniagesių pajėgos – viso 4 autocisternos.

Laimei, gaisras buvo pastebėtas laiku ir 23 val. 50 min. jau buvo lokalizuotas, o dar po 26 min. buvo pranešta apie jo likvidavimą. Ugniagesiams gaisrą padėjo gesinti ūkininkas su traktoriu, kuris perkasė degantį šieną.

Gaisro metu sudegė pusė angaro tento, apie 4 tonas šieno bei apdegė 16 rulonų šienainio dengto plėvele. Ugniagesiai gaisravietėje dar dirbo ir saulei patekėjus.

Kaip informuoja Kauno apskrities VPK, įtariama, kad įmonei priklausantis angaras su jame buvusiu šienu buvo padegtas. Šiuo metu nuostoliai nustatinėjami. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.

Neaišku, ar šie įvykiai yra susiję, tačiau tą patį vakarą, 22 val. 32 min., ugniagesiai gelbėtojai taip pat jau skubėjo į Kruonio miestelyje esančią Vilniaus gatvę, kur jiems buvo pranešta, dega pieva. Atvykus ugniagesiams vieno aro plote degė nupjautas šienas, kuris buvo užgesintas parankinėmis priemonėmis.

Dar vienas gaisras Kruonio seniūnijoje esančiame Sekionių kaime kilo taip pat liepos 9 dieną. 17 val. 3 min. buvo gautas pranešimas, kad dega žolė prie ūkinio pastato. Atvykus ugniagesiams prie ūkinio pastato jau degė ne tik žolė, bet ir sukrautos lentos. Gaisro metu sudegė apie 1 m² lentų, išdegė apie 2 arai žolės. Laimei, ugniagesiams pavyko išsaugoti šalimais stovintį ūkinį pastatą.

Degančius šiaudus teko skubėti gesinti ir Paparčių seniūnijoje. 10 val. 3 min. buvo pranešta, kad Kaugonių kaime dega šiaudai. Atvykus ugniagesiams degė penkios šiaudų krūvos, kurios buvo operatyviai užgesintos.