Kudo sporto klubas „Hidza“ kviečia prisijungti visus, kurie nori išmokti šio kovos meno

Praėjo dar viena vasara, o su ja kartu baigėsi ir mokinių atostogos. Prasidėjo nauji mokslo metai, o su jais ir nauji iššūkiai, išbandymai bei nuotykiai. Pasibaigus pamokoms ar grįžus po dienos darbų tiesiog būtina užsiimti kokia nors veikla, išsilieti po darbų, atsigauti nuo protinio darbo. O ar gali būti geresnis atsipalaidavimo ir susikaupusios energijos išlaisvinimo būdas, negu smagi treniruotė su draugais?

Jau antrus metus Kaišiadoryse, Vaclovo Giržado progimnazijoje (Paukštininkų g. 5), veikia Kudo sporto klubas „Hidza“, kuris su mielu noru priims kiekvieną norintį ištreniruoti savo kūną, išmokti kovos veiksmų, išsiugdyti ištvermę bei susirasti naujų draugų.

Kudo kovos stilius buvo sukurtas 1981 metais japonų meistro Adzuma Takaši. Šio stiliaus technika jungia Karate-do, Bokso, Thai-bokso bei Kyoushinkai ir Dziudo elementus. Leidžiami metimai, skausmingi rankų, kojų laužimai ir smaugimo veiksmai. Stovėsenoje leidžiama smūgiuoti rankomis bei kojomis į galvą ir korpusą. Treniruočių inventorius (kimono, kudo šalmai, dantų apsaugos, pirštinės, kojų apsaugas ir t.t.), kuris yra naudojamas mokantis Kudo, sumažina traumų ir sužalojimų riziką iki minimalaus lygmens, kas yra itin svarbu sportuojant.

Šio stiliaus technika išsiskiria nuo kitų stilių savo universalumu, greičiu, dinamiškumu ir ištverme.

„Sportuojant sporto klube „Hidza“, Jūs visada būsite puikios fizinės formos. Jūsų techninis arsenalas ir fizinė būklė per metus treniruočių nustebins draugus ir pažįstamus. Klube treniruojasi didelis skaičius aktyvių Kudo federacijos kovotojų, kurie su malonumu pasidalins savo patirtimi.“ – sako Kaišiadorių Kudo sporto klubo „Hidza“ įkūrėjas ir treneris Igoris Nebaraka.

Sportininkai treniruočių sezonu dalyvauja įvairių lygių turnyruose, tiek pradedančiųjų, tiek tarptautiniu lygiu. Taipogi Jūs galite laikyti diržų egzaminus ir siekti juodo diržo meistro vardo.

Na, o jeigu ir Jūs susidomėjote šia sporto šaka ir norite išbandyti save joje bei sustiprėti tiek fiziškai, tiek ir dvasiškai, tuomet kviečiame susisiekti su sporto klubo „Hidza“ treneriu Igoriu Nebaraka numeriu +370 602 90960 arba parašyti asmeninę žinutę Facebook’o puslapyje https://www.facebook.com/hidzafightclub.