Kur ir kada Kaišiadorių rajone bus įžiebiamos Kalėdų eglutės? Nuolat pildoma…

Didžiosios metų šventės jau visai čia pat! Vieni miestai jau pasipuošė Kalėdinėmis dekoracijos ir įžiebė miestų egles, o kiti dar tik tad ruošiasi. Tad Kaišiadoriečiams.lt nusprendė pasidomėti ir su savo skaitytojais pasidalinti informacija, kada ir kur Kaišiadorių rajone bus įžiebiamos Kalėdinės eglutės.

Gruodžio 4 dieną, šeštadienį, 16 val., Kalėdinė eglutė bus įžiebta Dovainonyse, Dovainonių kultūros namų kieme. Dovainonyse Jūsų lauks Kalėdų senelis, karštas šokoladas ir Kalėdinė fotosesija.

Gruodžio 6 dieną, pirmadienį, 18 val., Darsūniškio bendruomenės kieme (Vytauto Didžiojo g. 13, Darsūniškis), įvyks Darsūniškio Kalėdų eglutės įžiebimas. Programoje susirinkusiųjų lauks ugnies žonglierius, Kaišiadorių meno mokyklos Kruonio skyriaus jaunių choras, aukščiausias Lietuvoje nykštukas, Kalėdų senelis ir, žinoma, šventinis fejerverkas.

Kaišiadorių miesto Kalėdų eglutės įžiebimas, kaip ir visuomet, įvyks antradienį, gruodžio 7 d., 18 val., Teofiliaus Matulionio aikštė. Miestiečių ir miesto svečių čia lauks Kalėdinė mugė, Gabrieliaus Vagelio, Snieguolės Kotovos ir Kaišiadorių Kultūros centro vaikų POP choro koncertas, personažų žaismas 3D vizualizacijose bei, žinoma, šventiniai sveikinimai.

Gruodžio 17 d., penktadienį, 17 val. 30 min., Kalėdų eglė bus įžiebta Palomenėje, prie Palomenės kultūros centro. Šventės dalyvių lauks susitikimas su Kalėdų seneliu, Snieguole, miško gyventojais ir įspūdingas ugnies šou.

Ir tai tik keli Kalėdų eglučių įžiebimo renginiai mūsų rajone. Vos tik sužinoję informaciją apie kitas Kalėdinių eglučių įžiebimo švenčių vietas, datas ir laikus, informaciją atnaujinsime. Taip pat šią informaciją mums galite atsiųsti ir el. paštu info@kaisiadorieciams.lt arba parašę žinutę Fcebook’o puslapyje https://facebook.com/kaisiadorieciams.lt.