Kuris dviračių laikiklis yra geriausias?

Jeigu esate aktyvaus laisvalaikio mėgėjas, tokiu atveju būtinai turite įsigyti dviratį, kuris leidžia apvažiuoti visą Lietuvą vos per gerą savaitę. Juolab, atrasti tokius kampelius, kurie Jums iki šiol dar nebuvo atrasti, galiausiai, sportuoti, tad padailinti kūno linijas, gražiai atrodyti ir gerai jaustis.

Tiesa, daugelis mėgsta vežtis dviračius iki konkrečios vietos, kadangi ilgų atstumų važiavimas pačiu dviračiu dažniausiai nebeteikia malonumo. Transportavimui reikalingi dviračių laikikliai prie auto, kuriuos galite rasti Autoviskas prekybos vietoje.

Laikikliai pagal auto markę

Ne visi žino, tačiau dviračių laikikliai gali būti pasirenkami pagal auto markę. Taip, rasite ir universalių, tačiau dažniausiai jie yra ne tokie kokybiški, ne tokie dviratį, o kadangi geri laikikliai garantuoja ir saugumą kelyje – investuoti į sertifikuotą ir  konkrečiai Jūsų auto tinkamą produkciją – būtina.

Galiausiai, kiekvienas laikiklis yra montuojamas skirtingai. Jeigu įrangą perkate internetu – būtinai susipažinkite su montavimo subtilybėmis dar tada, kol realiai neatliekate šio veiksmo. Tokiu atveju bent jau būsite ramus, kad Jūsų pasirinktas laikiklis tikrai atitinka Jūsų auto galimybes.

Laikikliai – pagal visus standartus

Rinkoje šiuo metu yra gana plati laikiklių pasiūla, tad peržiūrint galimybes kai kuriems natūraliai kyla klausimas – kodėl vieni yra brangesni, o kiti kainuoja taip pigiai? Dažniausiai pigiau kainuojanti įranga yra nesertifikuota, deja, ji kur kas trumpiau tarnauja, greičiau lūžta, o blogiausia, kad kelia pavojų kelyje. Norėdami to išvengti būtinai pirkite iš patikimų prekybos vietų, taip pat rinkitės žinomų gamintojų produkciją.

Geri laikikliai yra pažymėti CE standartu. Sertifikatas įrodo, kad jie yra saugūs naudoti.

Laikiklių charakteristikos

Jeigu dar niekada iki šiol neteko pirkti tokios įrangos, natūralu, kad kyla klausimas – kokia yra geriausia? Verta skaityti internete atsiliepimus, taip pat – pasikalbėti su konsultantais, kurie gali padėti įvertinti, ar produkcija atitinka poreikius.

  1. Jie varijuoja pagal priklausomumą konkrečiam auto.
  2. Taip pat dviračių laikikliai skiriasi ir savo kaina.
  3. Žinoma – gamintoju.
  4. Daugeliu atveju ir sudėtimi.
  5. Jie gali būti montuojami ant stogo arba auto bagažinės.
  6. Montavimo tipą
  7. Ir kitus svarbius kriterijus.

Geras laikiklis – ilgaamžė investicija, tad mokėti – verta.

Nr. 20/5

Naujienos iš interneto