Kviečiame prisijungti prie Kalėdinės aukojimo akcijos Paparčių šv. Juozapo šeimos namams

Kalėdos – stebuklų ir gerų darbų metas, todėl Kaišiadoriečiams.lt visus savo skaitytojus ragina prisijungti prie fotografės Gailutės Vasiliauskienės (Gale Vasil Photography) organizuojamos Kalėdinės aukojimo akcijos „Svajonę turiu“, kuri yra skirta Paparčių šv. Juozapo šeimos namams.

Paparčių šv. Juozapo šeimos namai – tai du bendruomeniniai vaikų globos namai, du vaikų dienos centrai ir globos centras. Jiems teikiamas paslaugas perka Kaišiadorių rajono savivaldybė. Bendruomeniniai vaikų globos namai yra išlaikomi iš savivaldybės dotacijos skirtos atlyginimams, būsto išlaikymui ir iš vaiko globos išmokos, kuri yra skiriama vaiko poreikiams.

Pasak Paparčių šv. Juozapo šeimos namų direktorės Rūtos Kanclerytės, jiems šiuo metu yra labai reikalingas automobilis, nes vaikus reikia vežti ir pas gydytojus, ir į parduotuvę vykti, ir pasiimti vaikus iš mokyklos, kuomet pamokos baigiasi 12 val., o autobuso tenka laukti dar 3 valandas. Automobilis taip pat reikalingas ir po užsiėmimų Vaikų dienos centre vaikus išvežioti po namus. Ypač dabar, kuomet anksti temsta.

Kaip pasakojo Rūta Kanclerytė, dabar jie dirba penkiais adresais, o turi vos vieną varganą automobilį. Kitas jų turimas automobilis nepraėjo techninės apžiūros, o jo remontas kainuotų apie 1,5 tūkst. eurų. Pasak specialistų, jo jau net nebeapsimoka remontuoti ir investuoti į jį pinigus. Tad dabar Paparčių šv. Juozapo šeimos namai teturi vieną automobilį, kuriuo gali naudotis.

„Šiuo metu Paparčių šv. Juozapo šeimos namuose yra 9+1 vaikai. Gintukui spalio 9 dieną suėjo 18 metų, tad oficialiai jau jis mums nebepriklauso, bet neoficialiai jis pas mus gyvena bendruomeniniuose vaikų globos namuose. 4 vaikai auga pas budinčius globotojus (10 mėn. Ignas, 9 mėn. Gabrielius, 8 metų Mantas ir 11 metų Gytis). Tad oficialiai šiuose šeimos namuose yra 13 vaikų, o neoficialiai – 14“ – sakė R. Kanclerytė.

© Gaile Vasil Photography

Nors Paparčių šv. Juozapo šeimos namams labai reikia automobilio, tačiau, nepamirškime, kad Kalėdų Seneliui labai sunku vienam nešti didžiulį dovanų maišą, tad dalį dovanėlių vaikučiams galite padėti perduoti ir Jūs patys 😉

Norintys prisidėti prie šios Kalėdinės aukojimo akcijos finansiškai, tai galite padaryti pervesdami pinigėlius tiesiogiai:

VšĮ Paparčių šv. Juozapo šeimos namai
Dominikonų g. 2, LT – 56438, Paparčiai, Kaišiadorių raj.
Įm. k. 158963735
Sąskaita: LT117300010002502943
Bankas AB “Swedbank”, b.k. 73000
Mokėjimo paskirtis: Kalėdinė auka

O gruodžio 8 dieną, 17 val. 30 min., visi kviečiami į Kaišiadorių kultūros centrą, kuriame taip pat vyks Paparčių šv. Juozapo šeimos namams skirta Kalėdinė aukojimo akcija „Svajonę turiu“.

Kaišiadorių kultūros centre tuo metu vyks fotografės ir akcijos organizatorės Gailutės Vasiliauskienės (Gale Vasil Photography) foto parodos „Svajonę turiu“ pristatymas (paroda veiks iki gruodžio 15 dienos) bei dainuos atlikėja Emilija.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto