Kviečiame tapti globėjais

2020 rudenį (tiksli data bus paskelbta rugsėjo pabaigoje) organizuojami pagrindiniai GIMK mokymai asmenims norintiems tapti globėjais (rūpintojais), įtėviais.

GIMK mokymai yra puiki galimybė pasimatuoti globėjo rūbą, kartu su šeimos nariais ir GIMK mokytojais atrasti savo stiprybių padėti vaikams likusiems be tėvų globos.

Šiuo metu Lietuvoje yra kelios globos rūšys – laikinoji ir nuolatinė. Laikinosios globos tikslas – grąžinti vaiką į biologinę šeimą. Globodami vaiką laikinoje globoje, Jūs galite jam suteikti galimybę turėti namus ir šeimą, kol to jam negali suteikti biologinė šeima. Nuolatinė globa – tai vaiko globa iki pilnametystės.

Įvaikinimas tai galimybė suteikti naują šeimą vaikui kuris negali augti biologinėje šeimoje. Tai teisinis procesas, kurio metu visos biologinių tėvų teisės ir pareigos yra perduodamos įtėvių šeimai. Įvaikinti vaikai tampa visateisiais naujos šeimos nariais.

Kartu su GIMK mokytojais galėsite apsvarstyti įvairias globos rūšis, o galbūt būsite tie kurie bent priimdami svečiuotis vaiką savo namuose padovanosite nuostabių akimirkų savaitgaliais, ar per atostogas.

Turite klausimų, norite sužinoti daugiau, abejojate – mes Jūsų laukiame globos centre, Birutės g. 9, Kaišiadoryse. Paskambinkite sutarsime susitikimo laiką Jums patogiu metu: tel. 867059698 arba parašykite el.laišką: kaisiadoriugc@gmail.com. Mokymus veda Tarnybos atestuoti asmenys Nerijus Ramanauskas ir Inga Šeputienė.

Naujienos iš interneto