Laimutė Matkevičienė stojo prie Žiežmarių PSPC vairo

Nuo vasario 1 d. Žiežmarių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktoriaus pareigas pradėjo eiti Laimutė Matkevičienė. Naujosios vadovės gyvenimo aprašymas byloja apie solidžią patirtį ne tik vadovaujant įvairioms gydymo įstaigoms, bet ir teisėkūros procese. Nuo 2016 m. lapkričio iki 2020 m. lapkričio Laimutė Matkevičienė darbavosi Lietuvos Respublikos Seimo Sveikatos reikalų komitete.

„Sveikinu naująją Žiežmarių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovę Laimutę Matkevičienę, pradėjusią darbus. Džiaugiuosi, kad, sukaupusi ilgametę patirtį kitur, Laimutė nusprendė dalyvauti konkurse ir grįžti į mūsų rajoną. Linkiu, kad sukauptą patirtį ji išnaudotų sveikatos apsaugos paslaugų kokybės gerinimui ir įstaigos prestižo didinimui. Taip pat nuoširdžiai dėkoju  laikinai įstaigos vadovo pareigas ėjusiai Linai Šventoraitienei už nuveiktus ir toliau atliekamus darbus“, – teigia Kaišiadorių rajono savivaldybės meras Vytenis Tomkus.

Sieks aukštos aptarnavimo kultūros ir skaidrumo

Pasak įstaigos direktorės Laimutės Matkevičienės, Žiežmarių pirminės sveikatos priežiūros centre ji kurs tvarius administracijos ir personalo klausimus. Be to, siekiant pacientų pasitikėjimo, svarbu ir toliau formuoti skaidrios ir nekorumpuotos įstaigos įvaizdį, o tai padaryti įmanoma tik pasižymint nepakanta korupcijai.  Gyventojų patogumui bus siekiama kurti patogesnę išankstinės registracijos sistemą bei gerinti aptarnavimo kultūrą.

„Esu labai patenkinta, kad patekau į gilias tradicijas turintį Žiežmarių pirminės sveikatos priežiūros centrą, garsėjantį puikia komanda ir įsitraukimu į įvairius projektus. Vienas tokių projektų yra „Chrodis+“, kurio metu gerosios praktikos buvo taikomos sergantiems lėtinėmis neinfekcinėmis ligomis.  Kalbant apie prioritetus, sieksiu gausinti prie įstaigos prisiregistravusių asmenų gretas, todėl kartu su komanda stengsimės pasižymėti aukšta aptarnavimo kultūra, kurti patogią registracijos sistemą bei teikti kokybiškas paslaugas. Mano, kaip ilgametę vadovavimo patirtį turinčio asmens, nuomone, norint kurti gerą darbo aplinką, labai svarbu rūpintis vidine komunikacija tarp įstaigos darbuotojų ir administracijos. Todėl sieksiu įsiklausyti į savo komandos įžvalgas“, – teigia naujoji Žiežmarių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė Laimutė Matkevičienė.

Nuo savivaldybės gydytojos iki Elektrėnų ligoninės vadovės

Laimutė Matkevičienė per savo karjerą užėmė ne vienas atsakingas pareigas. Nuo 1997 m. iki 2001 m. ji ėjo Kaišiadorių rajono savivaldybės gydytojo pareigas, o nuo 2001 m. iki 2016 m. vadovavo Elektrėnų ligoninei. Vėliau dirbo šios ligoninės Priėmimo ir skubios pagalbos skyriaus vedėja. Nuo 2016 m. iki 2020 m. Laimutė Matkevičienė buvo Sveikatos reikalų komiteto narė ir Priklausomybių prevencijos komisijos pirmininkė. Taigi naujoji Žiežmarių pirminės sveikatos priežiūros centro vadovė yra sukaupusi daugiau nei du dešimtmečius siekiančią vadovaujamo darbo patirtį įvairiose įstaigose ir pozicijose, iš kurių net penkiolika metų vadovavo Elektrėnų ligoninei, kurioje dirba apie 170 darbuotojų.