Lapkričio 20-26 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Laikas rimtai imtis projekto, kurio sėkme iš tiesų tikite. Šiuo metu susiklosčiusios aplinkybės jums ypač palankios. Antroje savaitės pusėje dar kartą apgalvokite savo motyvus. Galimas daiktas, kad nesate iki galo sąžiningas nei su savo artimaisiais, nei pats su savimi. Savaitgalį būsite kupinas naujų įdomių idėjų ir nekantrausite greičiau jas išbandyti praktikoje. Saugokitės! Skubėdamas galite padaryti didelę klaidą.

JAUTIS

Savaitės pradžioje jokiu būdu nesiblaškykite, bandydamas reaguoti į kiekvieną dirgiklį. Jokiu būdu nekurkite keršto planų už anksčiau patirtas skriaudas. Antroje savaitės pusėje ne kartą pasigailėsite, kad negalite vienu metu būti keliose vietose. Teks rinktis, tad rinkitės atidžiai. Savaitgalį galimas konfliktas šeimoje dėl pinigų. Pasistenkite suprasti vienas kito argumentus, nes kompromiso vis vien neišvengsite.

DVYNIAI

Pirmoje savaitės pusėje gyvensite gan intensyvų visuomeninį gyvenimą. Nesidrovėkite žiūrėti savo interesų. Trečiadienį ir ketvirtadienį nedalykite pažadų, kurių negalite ištesėti. Gali būti, kad visiškai nebesusišnekėsite su šeimos nariais ar kaimynais. Pasistenkite likti ramus ir santūrus. Savaitgalį pokalbis su gerbiamu ir išmintingu žmogumi padės jums vėl atgauti dvasinę pusiausvyrą.

VĖŽYS

Pirmas dvi savaitės dienas jus neabejotinai lydės sėkmė, tad nedelsdamas imkitės pačių svarbiųjų darbų. Jūsų agresyvus elgesys savaitės viduryje kai ką labai nustebins, bet, kita vertus, gausite tai, ko norite. Penktadienį ir savaitgalį pasistenkite rūpintis tik savo reikalais ir jokiu būdu nesivelkite į diskusijas, kai matote, kad nesutarimai yra esminiai.

LIŪTAS

Pažintis su svarbiais ir įtakingais žmonėmis savaitės pradžioje paskatins jus elgtis drąsiau ir ryžtingiau, ir apie savaitės vidurį veikiausiai pribręsite esminiam sprendimui. Apskritai šią savaitę būsite gan kategoriškas, ypač negalėsite pakęsti neigiamų atsakymų…

MERGELĖ

Būkite atidus klausytojas – galite sulaukti protingo patarimo, ypač iš vyresnio giminaičio lūpų. Savaitės vidury verčiau nesiimkite spręsti asmeninių problemų ar keisti ką nors namuose. Penktadienio vakarą nesileiskite įkalbamas išleisti taip sunkiai uždirbtus pinigus. Jei turite namuose mažylį, savaitgalį jis suteiks daug džiaugsmo visai šeimai.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje laukia dalykinė kelionė. Ji bus naudinga, užmegsite naujų kontaktų, sužinosite vertingos informacijos. Parodęs tam tikrą apsukrumą, trečiadienį ar ketvirtadienį galite neblogai uždirbti. Savaitgalį saugokitės vagių ar sukčių. Venkite tamsių skersgatvių, prastos reputacijos užeigų, nepraraskite budrumo kalbėdamas su vėlyvu svečiu.

SKORPIONAS

Pirmosios savaitės dienos gali būti ganėtinai sunkios ir svarbios jūsų karjerai. Pasistenkite pasirodyti kiek galite geriau tiek kolegų, tiek viršininkų akyse. Viengungiams ši savaitė taip pat žada romantiškų nuotykių. Venkite naminių gyvūnų, ypač svetimų. Šunį gatvėje verčiau apeikite iš tolo.

ŠAULYS

Šią savaitę anaiptol nepasižymėsite organizaciniais sugebėjimais, tad verčiau užsiimkite darbais, kuriems tereikia jūsų paties rankų ar galvos. Antroje savaitės pusėje saugokitės nepamatuotos finansinės rizikos – patirsite nemenkų nuostolių. Jei domitės kompiuteriais, šią savaitę būtų pats laikas nuo žaidimų pereiti prie darbų.

OŽIARAGIS

Visą pirmąją savaitės pusę daug rūpesčių kels piniginių reikalų tvarkymas. Draugai ar namiškiai jūsų dėmesio gali tikėtis tik nuo trečiadienio ar ketvirtadienio. Jūsų didysis varžovas ir konkurentas šią savaitę bus žmogus, gimęs Vandenio ženkle. Kautis bus nelengva, bet labai įdomu, ypač jei esate tikras kovotojas.

VANDENIS

Fizinis darbas ar sportas savaitės pradžioje padės jums produktyviau naudoti savo energiją. Jūsų viršininkas šią savaitę veikiausiai bus nekaip nusiteikęs, tad verčiau nesipainiokite jo kelyje. Tvarkydamas piniginius reikalus antroje savaitės pusėje, galite pranokti pats save. Nesitikėkite pernelyg daug iš savaitgalio, tada neteks nusivilti.

ŽUVYS

Pirmadienį ar antradienį nepražiopsokite progos užsidirbti papildomų pinigų! Savaitės viduryje būsite emociškai nestabilus ir sunkiai nuspėjamas, tad nuo jūsų gali nekaltai nukentėti pavaldiniai ar šeimos nariai. Pasistenkite šiomis dienomis nepriiminėti svarbių sprendimų. Pastaruoju metu kažkoks asmuo, nuolat besisukiojantis aplink, jau ima jus g