Lapkričio 6-12 d. savaitės horoskopas visiems zodiako ženklams

AVINAS

Šios savaitės pirmoje pusėje būsite kupinas energijos ir kūrybingumo. Antroje savaitės pusėje konfliktas darbe pareikalaus iš jūsų tam tikros aukos. Geriausios savaitės dienos bus trečiadienis ir ketvirtadienis.

JAUTIS

Tikslas, kurį užsibrėžėte, yra daugelio trokštamas. Todėl lengviausia būtų jį pasiekti dirbant su kažkuo drauge. Vadinasi, protingiausia būtų susivienyti su varžovais, užuot tęsus ilgalaikį karą. Pabandykite tai padaryti nors kartelį.

DVYNIAI

Nelaikykite savo trūkumu to, kad imatės už visus atsakomybės. Tai yra daug geriau, nei apskritai bijoti bet kokios sudėtingesnės užduoties. Savaitgalį sulauksite dovanų, bet už tai teks pabūti vaišingu šeimininku.

VĖŽYS

O taip! Nuolatiniai nesutarimai dėl žinomų dalykų baigia jus suvaryti į neviltį. Ar jums neateina į galvą, kad galima nusileisti dėl smulkmenų? Pagalvokite apie tai dar kartą. Galite planuoti linksmą savaitgalį – netikėti svečiai jau ruošia jums staigmenas.

LIŪTAS

Jūs stovite kryžkelėje ir turite nuspręsti, kokia kryptimi norite eiti. Pergalvokite viską toliaregiškai, pajungdamas visus savo sugebėjimus, kuris kelias yra teisingas ir tuomet jo nenukrypdamas laikykitės. Naujas etapas visuomet atneša ir naujų džiaugsmų.

MERGELĖ

Kažkas sugadins jūsų planus netikėtais savavališkais sprendimais. Vien gerdamas vaistus nuo galvos skausmo nieko nepakeisite. Galbūt dar galite ištaisyti padėtį, o gal įmanoma apeiti kliūtis? Dėl blogos jūsų nuotaikos neturėtų nukentėti artimieji.

SVARSTYKLĖS

Jei nors kiek abejojate savo atmintimi, dar kartą peržiūrėkite savo darbo kalendorių. Šią savaitę jūs esate kažką pažadėjęs vienam savo draugui. Privalote tęsėti duotą žodį. Nepamirškite, kokie svarbūs yra draugai jūsų gyvenime.

SKORPIONAS

Šią savaitę apie jus bus pinamos intrigos. O jos, suprantama, neįeina į jūsų planus. Jei jūs vis dėl to ketinate pasiekti savo tikslą, dirbdamas turite būti ypač dėmesingas ir vikrus. Ir pasistenkite nekreipti dėmesio į bjaurias paskalas.

ŠAULYS

Išsaugokite sveiką humoro jausmą ir netikėkite viskuo, ką jums pasakoja! Savaitės viduryje atkreipkite dėmesį į tą, kuriam reikia jūsų užuojautos. Tas žmogus nori iš jūsų pasisemti vidinės harmonijos.

OŽIARAGIS

Šią savaitę bus ypač sunku išvengti apmaudžių nesėkmių. Žinoma, pikta, kad taip nutiko jums, tačiau nėra jokio pagrindo būti tokiam agresyviam. Protingiausia būtų ne svarstyti, kodėl padarėte klaidų, o paprasčiausiai jas ištaisyti.

VANDENIS

Savaitės pradžioje sugebėjimas gražbyliauti padės jums savo pusėn pritraukti naujų šalininkų. Nedvejokite, veikite ryžtingai ir intuityviai – tai padės kopti karjeros laiptais. Antroje savaitės pusėje jums netikėtai atsivers tokios galimybės, kokių nė nedrįsote tikėtis.

ŽUVYS

Šią savaitę idėjos be jokios tvarkos keičia viena kitą, o jūsų darbuose nematyti įprasto nuoseklumo. Galvoje bręsta įvairūs grandioziniai planai, tačiau bandydamas juos įgyvendinti rizikuojate patirti didelių nuostolių. Protingiausia būtų ypač svarbius reikalus atidėti vėlesniam laikui.