Lapkričio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Ne pats geriausias mėnesis avinui, gali net ištikti nedidelės krizės. Būsite pavargę ir nusėdę emociškai. Pabandykite numalšinti Jus slegiančią įtampą – pailsėkite, pabandykite šiek tiek atitolti nuo nesibaigiančių darbų. Neisiimkite rizikingų veiklų, ypatingai mėnesio pradžioje.

Jautis

Nesivelkite į skandalus ir pykčius, ypatingai su artimais žmonėmis, nes tai trukdys Jūsų pačių sėkmei. Tai ilgai netruks, bet vis tiek nebus malonu. Verčiau atidėti keliones ir nebendrauti su užsieniečiais, ypač antrojo Lapkričio pusėje. Nerekomenduojama pradėti oficialių ar teisinių veiksmų.

Dvyniai

Mėnuo bus sunkesnis, gali sutrikti sveikata ar dienotvarkė. Tikėtinas pervargimas. Giminaičiams gali prireikti skubios Jūsų pagalbos. Antroji mėnesio pusė įsimins dėl dažnesnių barnių su artimu žmogumi.

Vėžys

Lapkritis prasidės gana lengvai, nekils nemalonumų, tačiau nerekomenduojama rizikuoti didelėmis sumomis. Venkite azartinių žaidimų, verčiau skirkite tą laiką savo atžaloms. Nors vaikai gali sukelti šiek tiek daugiau rūpesčių. Mėnesio pabaigoje padaugės problemų darbe, tad galite pajusti papildomą naštą ant pečių.

Liūtas

Skirkite daugiau dėmesio artimiesiems ir giminaičiams. Jiems gali reikėti pagalbos ir supratimo. Šeimoje gali išsiskirti nuomonės, labiau nei įprastai veiks vyresnių žmonių problemos. Antroje mėnesio pusėje gali kilti ginčų su antrąją puse. Stenkitės bendrauti ir ieškoti kompromisų kuo anksčiau, kad neįsiveltumėte į bereikalingus pykčius.

Mergelė

Tikėtina didesnė įtampa, nes gali tekti labiau skubėti ar atsiras netikėtų darbų. Šiek tiek nukentės santykiai su aplinkiniais. Jei nepasikeisite, skaudūs žodžiai ir aštrus liežuvis gali įskaudinti ne vieną. Kelyje būkite atsargūs.

Svarstyklės

Netikėkite kitų skleidžiama informacija ir visada patikrinkite šaltinių patikimumą. Nors mėnesis prasidės lengvai, vėliau gali iškilti šiek tiek sunkumų, konfliktų su šeima, draugais, o gal ir nepažįstamaisiais. Nebandykite taisyti svetimų klaidų, labiau pasitikėkite savimi.

Skorpionas

Prastas metas keisti darbą, neišsiversite be skandalų. Mėnesio vidurys skatins būti atsargius kelyje ir bendrauti kuo lanksčiau. Jei taip nesielgsite, neišvengsite sunkumų. Džiugins auganti kūrybinė energija.

Šaulys

Elkitės ramiai ir nepastebimai. Nesiimkite rizikingų veiklų, nes sėkmės galimybės gana miglotos. Tai galios ir meilės reikalams – mėnesio viduryje visi santykiai gali gerokai paaštrėti.

Ožiaragis

Mėnesis bus gana chaotiškas. Atkreipkite dėmesį į bičiulių patarimus, bet išlikite kritiški, nes jie ne visada gali būti adekvatūs ir teisingi. Išlikite budrus kelyje, ypač mėnesio pabaigoje, kai tikėtinas prastesnės oro sąlygos. Asmeniniai santykiai klostysis ne itin sėkmingai, tad geriau nerizikuoti.

Vandenis

Metas gali pasirodyti itin įtemptas, tačiau ir vaisingas. Antrojoje mėnesio pusėje būtinas atsargumas atliekant finansines operacijas ar įsigyjant didesnius pirkinius. Meilės reikaluose reikėtų labiau valdytis, nes per didelis laisvės troškimas gali išprovokuoti konfliktus.

Žuvys

Lapkritis žuvims gana palankus mėnesis. Laukia daug perspektyvų ir įkvepiančių planų, nors antroje mėnesio pusėje laukia ir keletas sudėtingesnių periodų. Galu gale problemos išsispręs, bet vis tiek išlikite budrūs.