Laukia bjaurių orų savaitė

Antradienį prognozuojami vėjuoti ir su krituliais orai. Dangumi slinkdami žemi debesys neš lietų ir šlapdribą. Sustiprės vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Daugelyje rajonų vėjo gūsiai pasieks 15-18 m/s, o Baltijos pakrantėje ir 19-20 m/s. Temperatūra išliks teigiama ir dienos-nakties metu mažai skirsis, bus 0-5 laipsniai šilumos.

Trečiadienį kritulių bus mažiau, jie prognozuojami tik kai kur, daugiausia šiaurės vakariniuose rajonuose ir jų kiekis nebus didelis. Pūs vidutinio stiprumo šiaurės vakarų, vakarų vėjas. Naktis jau bus šalta – 1-6 laipsniai šalčio ir tik prie jūros išliks teigiama temperatūra. Dieną rytiniuose rajonuose taip pat išliks 0-2 laipsniai šalčio, kitur numatoma 0-4 šilumos.

Ketvirtadienį naujas žemo slėgio sūkurys apniauks dangų ir atneš kritulių. Naktį daugiausia snigs, vietomis smarkiai, gali ir pustyti. Dieną jau sniegas maišysis su šlapiomis snaigėmis. Pūs pietinių krypčių gūsingas vėjas. Temperatūra naktį bus nuo 4 laipsnių šalčio iki 1 šilumos, dieną jau atkeliaus šiltesnis oras ir vyraus teigiama temperatūra 2–5 laipsniai šilumos.

Savaitgalį numatomi permainingi ir su krituliais orai.