Laukia niūri savaitė

Pirmadienį palis daugelyje rajonų, bet lietaus kiekis jau bus mažesnis lyginant su sekmadieniu. Danguje vienas kitas pragiedrulis taip pat jau pradės atsirasti. Naktį temperatūra sparčiai kris, sieks tik 1-6 laipsnius šilumos, šiek tiek šilčiau tik prie jūros, dieną kils iki 7-12 laipsnių.

Antradienį Lietuvos orus lems kito, šiauriau esančio, ciklono dalis. Ir naktį, ir dieną vyraus debesuoti, kartkartėmis su pragiedruliais orai. Daug kur protarpiais palis. Vakarinių krypčių vėjas sustiprės iki 8–13 m/s, naktį kai kur gūsiai sieks 15–18 m/s. Temperatūra naktį kris iki 2–7, pajūryje 8–10 laipsnių, dieną vėl kils iki 7–12 laipsnių šilumos.

Trečiadienį iš vakarų atkeliaus naujas, nedidelis žemo slėgio sūkurys, taigi lietaus vėl neišvengsime. Naktį dangų dengs tankus debesų šydas, dieną atsiras truputį pragiedrulių, daug kur protarpiais lis. Naktį pūs vidutinio stiprumo vėjas iš pietų, pietvakarių, dieną jis pereis į vakarų, šiaurės vakarų kryptį. Naktį oras atvės iki 3-8, pajūryje 9-11 laipsnių šilumos, dieną sušils iki 9-14 laipsnių.

Ketvirtadienį iš Atlanto Baltijos šalių link atkeliaus dar vienas ciklonas. Vyraus debesuoti ir lietingi orai. Naktį palis negausiai, o dieną lietus bus intensyvesnis. Naktį pietvakarių vėjas aprims, o dieną vėl sustiprės, kai kur gūsiai sieks 15-18 m/s. Naktį temperatūra kris iki 4-9, pajūryje 10-12 laipsnių, dieną vėl tenkinsimės 9-14 laipsnių šiluma.

Penktadienį lietaus dar bus nemažai, temperatūra išliks panaši, o savaitgalį galime sulaukti sausesnių ir malonesnių orų.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto