Ledo meistrystės festivalis grįžta: 40 tonų ledo ir ugnies šou

Pirmą kartą savo istorijoje visuomenės harmonizavimo parkas „Harmony Park“ virs pasakiška ledo karalyste. Ledo skulptūrų ir šviesų festivalis „PASAKA“ stebins lankytojus originaliais ledo kūriniais bei šviesos instaliacijomis po atviru dangumi. Pasidžiaugti paskutine šalna bei mėgautis įspūdingais žmogaus ir gamtos meno kūriniais galėsite net dvi dienas – vasario 9 ir 10 dienomis.

Renginio organizatoriai tikina, kad šiais metais renginys bus dar labiau stebinantis, ryškesnis bei didesnis. „Praėjusiais metais renginys vyko Paežerių dvare ir žmonės rinkosi stebėti šou iš visos Lietuvos. Buvo organizuojamos kelionės autobusais iš įvairių Lietuvos miestelių. Šiais metais tikimės dar didesnio lankytojų skaičiaus, todėl ir renginio vieta pasirinkta ne atsitiktinai“ – sako renginio organizatorius Mantas Linkevičius.

Festivalis vyks vidurio Lietuvoje – „Harmony Park“ – tai vieta, kurios kasdienybėje sutelpa nepakartojama gamtos didybė – šimtamečiai miškai, jaunas šeimų ąžuolynas, paukščių giesmės, tyras oras, įkvepianti ramybė.

Lankytojus stebins netikėti ledo skulptorių darbai, kuriuos sukurs iš skirtingų pasaulio kraštų atvykę meistrai bei netikėtos spalvų ir formų instaliacijos, kurias atveš viena garsiausių šviesos dailininkų komanda Lietuvoje „AB Light“.

Ledo skulptoriai iš artimojo ir tolimojo pasaulio atvyks ne tik pradžiuginti festivalio lankytojus savo darbais, bet ir varžysis dėl gražiausios ledo skulptūros titulo. Praėjusiais metais, milžiniški ledo luitai virto į pasakiško grožio skulptūras – buvo panaudota beveik 40 tonų ledo bei dalyvavo daugiau nei 26 meistrai. Gražiausias ledo skulptūros titulas iškeliavo į Mongoliją.

Vienintelis ledo skulptūrų ir šviesų festivalis Lietuvoje žada ir galybę kitokių žiemiškų pramogų: lankytojai galės pasivažinėti rogutėmis, išmėginti nemokamą jodinėjimą žirgais, šaudymą iš lankų/arbaletų bei daugybę kitų pramogų. Atvykusieji turės unikalią galimybę, su ledo meistrų pagalba, sukurti savo ledo skulptūrą.

Festivalyje galėsite grožėtis ir žinomų Lietuvos atlikėjų koncertais. Pirmąją dieną – šeštadienį – savo pasirodymą surengs visiems puikiai žinoma jausmingoji atlikėja Monika Linkytė. Antrąją festivalio dieną scenoje pasirodys savo muzika ir pasirodymais maloniai stebinanti atlikėja MIGLOKO (Miglė Vilčiauskaitė). Taip pat, abi dienas savo gerbėjus džiugins ekstravagantiškasis Alen Chicco (Tomas Alenčikas) bei buvęs grupės „Karma“ lyderis Kazimieras Likša.

Žiūrovus nustebinti savo pasirodymais pasiruošę ir kiti atlikėjai: ugnies šou ruošia Viduramžiai LT, dailiojo čiuožimo komandos „Sp’ICE“ šokis ant ledo bei kt.

Dvi dienas vykstantis festivalis „PASAKA“ – ekskliuzyvinis renginys Lietuvoje: vasario 9-10 d., Prienų rajonas „Harmony Park“. Daugiau informacijos apie renginį rasite facebook! #ledopasaka

Renginį organizuoja VšĮ „Džiazo galerija“. Bilietus platina „Bilietai.lt“.

Naujienos iš interneto