Liepos mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams

Avinas

Pirmąjį zodiako ženklą valdanti planeta Marsas jau nuo liepos 2 dienos įžengs į dramatiškojo Liūto valdas. Čia Marso energija reiškiasi gerai, lengvai (ugnies stichija). Todėl galima drąsiai teigti, kad baigėsi beveik du mėnesius trukęs sąstingis ir prasideda pozityvus laikas. Sugrįš energija ir entuziazmas, motyvacija ir noras veikti. Jausitės vėl kupini jėgų ir pasitikėjimo savimi. Beje, tie, kuriems trūksta pasitikėjimo savimi, liepa ypač geras laikas šį raumenį stiprinti. Žvaigždės jums ateis į pagalbą.

Mėnuo turėtų išsiskirti naujais meilės potyriais ir išgyvenimais. Stipriai (net 2 planetų) aktyvuojama meilės ir romantikos sritis atneš naujovių. Vadinasi tiems, kurie yra be poros, liepą šią situaciją pakeis. O esantiems ryšyje tokia įtaka gali pasireikšti dvejopai: arba sustiprės jau esamas ryšys, arba atsiras kitas, nešantys potencialią grėsmę esamiems.

Liepos planetų kombinacija skatins aktyviai užsiimti sportu. Gali traukti ekstremalios sporto šakos, arba bet kas, kas turi rizikos elementų.

Liepos užtemimai palies jūsų namų ir karjeros ašį. Liepos 2 dienos Saulės užtemimas gali atnešti neplanuotų pokyčių į namų, šeimos reikalus. Planetos tą dieną formuos pozityvius aspektus, vadinasi, galite tikėtis gerų permainų.

Liepos 17 dienos Mėnulio užtemimas palies jūsų profesinę sritį. Permainos bus šioje srityje. Šio užtemimo aspektai, deja, keliantys įtampą. Vadinasi, galima prognozuoti ne pačiu maloniausius pasikeitimus: darbo praradimą; netikėtą atleidimą; įmonės struktūros reorganizaciją; įmonės bankrotą ir pan. Ar galima kažkaip apeiti situaciją? Neįmanoma. Užtemimų įtaka nevaldoma.

Jautis

Šis zodiako ženklas yra Veneros įtakoje. Todėl Jaučių savijautai reikšmės turi Veneros judėjimas zodiako ženklais. Taigi, iki liepos 4 dienos ji dar aktyvuos Dvynių zodiaką, o jau nuo liepos 4 dienos įžengs į Vėžio teritoriją. Pastarajame viešės iki liepos 29 dienos. Minėtą dieną Venera įžengs į karaliaus Liūto teritoriją. Pagal numatomą trajektoriją, liepos mėnesį Jaučiai pabus net trijose skirtingose energijose.

Pirmąsias liepos dienas (iki 4 d.) sieksite daugiau bendrauti ir ieškoti ryšių. Galbūt mokysitės, rinksite ir analizuosite informaciją, plėsite pažinčių ratą. Jei ne, kreipkite energiją į minėtas sritis.

Jau nuo 4 dienos jūsų lengvumo ir nerūpestingumo energijas ir nuotaikas keis jautresnės ir kupinos emocijų. Tai gali šiek tiek trikdyti jūsų žemišką ir ramią prigimtį. Padidintas jautrumas, emocinės reakcijos ir impulsai- bus jūsų reakcijos beveik visą liepos mėnesį. Naudinga būtų priimti tai kaip dovaną, galimybę patirti gyvenimą ne tik per materialią, jums priimtiną formą, bet ir emocinę/jausminę.

Jau liepos 29 dieną galėsite drąsiai jaustis karūnuoti. Veneros padėtis Liūto zodiako ženkle leis spindėti, vaidinti ir reikalauti aplodismentų. Puikus metas kūrybai, sceninei veiklai, pramogoms ir, žinoma, atostogoms.

Liepos mėnesio užtemimai palies jūsų komunikacijos/ryšių ir pasaulėžiūros/užsienio sritis. Liepos antroji gali nustebinti netikėta žinia ar naujiena. Jei su kažkuo susipažinsite, šis ryšys jums turės labai svarbią įtaką.
Liepos 17 dieną geriau atsisakyti tolimų kelionių, reikšmingų projektų starto. Kadangi užtemimas aktyvuos jūsų pasaulėžiūros sritį, galima prognozuoti, jog dėl kažkokių situacijų ar aplinkybių pasikeis jūsų pasaulio matymas. Gali stiprėti potraukis filosofijai, religijai, dvasiniams ieškojimams. Arba priešingai, tapsite abejingi.

Dvyniai

Šio zodiako atstovai svarbiausius mėnesio darbus turėtų atlikti iki liepos 7 dienos. Arba atidėti kitam mėnesiui. Merkurijus (Dvynius valdanti planeta) visą liepą nuo 8 dienos judės retrogradu. Vadinasi, visi Dvynių reikalai strigs, patirs pasipriešinimą ir kliūtis. Bendrai bus nuotaikos, jog viskas nesiseka, pasaulis nusiteikęs prieš jus. Tačiau žinodami, kad liepa – ne jūsų mėnuo, energijas kreipkite naudinga linkme. Arba ten, kur seksis. O seksis užsiimti atliktų darbų peržiūra, analize, rezultatų analize. Bet kokie išoriniai veiksmai nepalankūs, verčiau užsiimkite savo vidiniu pasauliu.

Liepą gali sugrįžti žmonės iš jūsų praeities, ar sutiksite seniai matytą klasioką.

Liepa nėra palanki sutarčių pasirašymui pažadų dalinimui, persikraustymui, darbo vietos kaitai.

Dėl neigiamų planetų įtakos gali kamuoti galvos skausmai, miego problemos, išsiblaškymas.

Liepos 2 užtemimas aktyvuos jūsų finansų sritį. Galite sulaukti finansiškai naudingų pasiūlymų, atrasti naują pajamų būdą. Arba tiesiog daug galvosite apie pinigus: kaip juos uždirbate ar norėtumėte uždirbti; kaip svarbu būti finansiškai nepriklausomu ir pan.

Liepos 17 užtemimas aktyvuos jūsų krizių, transformacijos, svetimų pinigų sritį. Tai laikas, kuomet turėtumėte apmąstyti savo krizių priežastis, stipriąsias ir silpnąsias asmenybės puses, kokiu būdu vyksta jūsų asmeninis augimas. Tai metas, kuomet nepalanku skolintis/skolinti, imti paskolas. Bendrai, liepos pabaiga gali būti paženklinta skausmingu praradimu.

Vėžys

Vėžio zodiako ženklo atstovams liepa žada būti įsimintiniausiu 2019 metų mėnesiu. Tai susiję su užtemimais ir jų įtaka. Bendrai, Vėžiai – vieni jautriausių zodiako ženklų, todėl sunkiausiai išgyvenantys visus užtemimus. Liepos užtemimai be to palies ir patį zodiako ženklą, čia vyks užtemimas liepos 2 dieną. Galima prognozuoti asmeninius pokyčius: nuo įvaizdžio pasikeitimų iki visiškos asmenybės transformacijos. Visą liepą ypač stipriai jausite asmeninius poreikius, vis labiau girdėsite sielos šauksmą paskirti gyvenimą sau ir nustoti aukotis vardan kitų. Būtų puiku, jei šis vidinis poreikis būtų išgirstas ir realizuotas. Kitu atveju laukia nepasitenkinimas gyvenimu, nelaimingumo ir beprasmiškumo pojūtis, abejingumas gyvenimui.

Išdrįskite įsileisti pokyčius. Rezultatai tik džiugins.

Antroji mėnesio pusė, nuo 17 dienos užtemimo, visą jūsų dėmesį koncentruos ties santykių sfera. Dėl neigiamos planetų konfigūracijos užtemimo dieną, matyt, sulauksite ne pačių maloniausių žinių iš partnerio. Tai gali būti skyrybų prašymas, rimtas pokalbis apie tai kas santykiuose netenkina. Lengviausias variantas- partneris reikalaus daugiau jūsų dėmesio, nei būste pasiruošę duoti. Ir tai kels konfliktą, konfrontaciją. Pagal astrologinę situaciją verta likti prie savo asmeninių poreikių ir nuostatų, nepasiduoti partnerio spaudimui. Toks būtų racionaliausias sprendimas.

Liūtas

Paskutinis mėnuo prieš gimtadienį Liūtus turėtų paskatinti atsitraukti nuo aktyvumo ir veiksmų. Energetinis potencialas iki liepos 24 bus minimalus. Saulei įžengus į Liūto zodiako ženklą, jau nuo liepos 24 dienos gausite naują impulsą. Dėl šios priežasties verta svarbius reikalus atidėti mėnesio galui.

Liepą skirkite poilsiui. Žvaigždės rekomenduota vengti triukšmingų susibūrimų. Jėgas padės atstatyti ir subalansuoti rami aplinka, tam tikrais atvejais – vienuma. Atlikdami praėjusių jūsų metų reviziją, padarykite išvadas, įvertinkite pasiekimus ir išgyventas pamokas.

Nuo mėnesio pirmų dienų iki 20 dienos galite išgirsti svarbią naujieną, arba jus pasieks reikšminga žinia. Būkite dėmesingi gaunamai informacijai. Ji neš labai svarbią žinią.

Marsui įžengus į jūsų zodiako ženklą, jau nuo liepos 2 dienos, patirsite kario dvasią, jus valdys atkaklumas ir drąsa. Yra tam tikra rizika tapti pykčių iniciatoriumi, mat Marso (kovos dievo) energijos gali tapti ne visada valdomos. Didesnės naudos pasieksite, jei energiją išnaudosite sportui, kūno tobulinimui. Kaip atlygį gausite gražų kūną ir gerą savijautą.

Liepos 2 dienos užtemimas aktyvuos jūsų paslapčių, vienatvės, atskirties sritį. Tai yra nuoroda daugiau gilintis į savo vidinius poreikius, domėtis dvasiniais sielos poreikiais. Atrasti laiko vienumai, atsiskyrimui. Jei šią dieną, ar artimiausiu metu sunkiai susirgsite, tai bus ženklas, jog esate labai toli nuo dvasinių reikalų.

Liepos 17 dienos užtemimas aktyvuos jūsų sveikatos, kasdienių rūpesčių, darbo sritį. Įtempta dienos situacija kalba apie galimas sveikatos problemas, būtinybę peržiūrėti mitybos įpročius, atsisakyti nereikalingų įpročių.

Mergelė

Mergelėms liepą verta sumažinti greitį. Merkurijus (zodiako valdovas) nuo liepos 8 dienos keis savo judėjimo kryptį į retrogradinę. Vadinasi, tai tarsi grįžimo atgal metas. Kiekvienam šis grįžimas gali būti skirtingas: vieni nuspręs susitvarkyti senus dokumentus ir padaryti reviziją; kažkas permąstys draugiškus ryšius ir nuspręs nutraukti turinčius neigiamą įtaką arba mėgins atnaujinti kažkada nutrūkusius.

Galimas ir kitoks mėnesio scenarijus. Ateities planų ir perspektyvų apmąstymas ir pakeitimai. Tiesiog ateis suvokimas, jog pasikeitė vertybių prioritetai, vadinasi, keičiasi ir asmeniniai tikslai.

Liepos 2 dienos užtemimas aktyvuos tą pačią, ateities, sferą. Tuo pačiu draugiškus ryšius, norą priklausyti grupei, sociumui. Šiose gali atsiverti naujos galimybės. Sutiksite žmones, kurie taps artimais draugais.

Priimkite tai, kaip neišvengiamą būtinybę. Tokia šio laikotarpio jūsų užduotis.

O štai liepos 17 dienos užtemimas aktyvuos jūsų meilės, vaikų, kūrybos sritį. Neigiama planetų įtaka tą dieną gali kalbėti apie nemalonumus, rūpesčius, susijusius su jūsų vaikais. Gali kilti romantiškų ryšių sunkumų, nesutarimų ar visiško nutrūkimo. Verta paleisti tai, kas norės išeiti.

Svarstyklės

Zodiako estetės Svarstyklės mėnesio pirmosiomis dienomis skraidys padebesiais ir bus nesugaunamos, lyg pievų vėjas. O štai jau nuo liepos 4 dienos, kuomet Venera (Svarstyklių zodiako ženklą valdanti planeta) pereis į Vėžio ribas, visas lengvabūdiškumas išsisklaidys lyg rūkas. Ims pastebėti kasdien stiprėjantį jausmingumą ir jautrumą, emocinės reakcijos stebins net ir aplinkinius. Tai geras laikas pažinti savo jautrią prigimtį (visi tokią turime), išmokti jausti, vadovautis nuojauta ir intuicija. Tokia situacija tęsis iki liepos 29 dienos.

Visą mėnesį domėsitės šeimos reikalais, tradicijomis. Daugelis vienišių vis stipriau jaus šeimos poreikį. Ir tai gali būti metas apsispręsti, kaip tai įgyvendinti.

Didelis mėnesio akcentas nukreiptas į jūsų karjeros, tikslų, socialinių siekių sritį. Pokyčių jose tikrai bus. Juolab ir liepos 2 dienos užtemimas aktyvuos šią sritį. Galima prognozuoti naujas palankias galimybes, naudingus ir daug žadančius pasiūlymus.

Liepos 17 dienos užtemimas aktyvuos jau kitą sferą- tai jūsų namai, nekilnojamas turtas, šeima. Neigiama planetų įtaka gali reikšti praradimus, turto sugadinimą, nusivylimą šaknimis, šeimos istorija ir pan. Jei bus pokyčiai, priimkite juos, kaip būtinus. Įtaka užtemimo metu per stipri, kad galėtume kažką pakeisti.

Skorpionas

Šio zodiako atstovams liepą akcentuotos dvi sritys. Pirma – tai kontaktai, ryšiai, dokumentų pasirašymas, trumpalaikės kelionės. Panašu, kad teks didelę laiko dalį skirti bendravimui (ne visada racionaliam ir naudingam), važinėjimui pirmyn atgal šalies ribose. Galbūt teks pasirašyti tam tikrus dokumentus, sutartis, įsipareigojimus. Jei vis dar atidėliojate automobilio vairavimo teisių įsigijimą, liepa tam ypač palanki.

Kita akcentuota sritis – tai jūsų pasaulėžiūra (filosofinis, religinis pasaulio matymas), tolimos kelionės, užsienis ir užsieniečiai, aukštasis mokslas. Gali būti, kad būtent liepą galutinai apsispręsite dėl studijų. Arba išvyksite į vis atidėliotą kelionę. Gali pasikeisti dvasiniai prioritetai arba absoliučiai tapti nebesvarbūs. Pirmasis mėnesio užtemimas liepos 2 dieną papildomai akcentuos šią sritį. Vadinasi, pokyčiai neišvengiami.

Kitas mėnulio užtemimas, liepos 17 dieną, akcentuos jūsų ryšių reikalus. Įtampa dangaus skliaute gali reikšti svarbių kontaktų praradimą, problemas kelyje ar automobilio gedimas, sutarčių ar įsipareigojimų atšaukimas/nevykdymas, nesantaika su broliais/seserimis.

Šaulys

Šauliams liepa bus lyg tolimesnė stabdymų tąsa. Kol Jupiteris (Šaulį valdanti planeta) judės retrogradu (iki rugpjūčio 12 dienos), tol nieko rimto planuoti neverta. Na, žinoma, galite eiti prieš Visatos nuorodas. Tačiau maždaug po dviejų metų nusivilsite, persigalvosite, jausite nepasitenkinimą dėl dabar priimtų sprendimų.

Taigi, liepos mėnuo nėra tinkamas aktyviai veiklai. Užsiimkite kažkuo ramesniu, labiau žemišku (pvz. rūpinimųsi sodu), ir kaupkite jėgas rudens proveržiui.

Vis dar akcentas turėtų būti jūsų asmeniniams poreikiams. Jūs sau turite būti prioritetas. Ir taškas.

Liepos 2 dienos užtemimas aktyvuos jūsų transformacijos, krizių, svetimų pinigų, paveldėjimo sritį. Įtaka pozityvi, vadinasi, galite tikėtis gerų permainų. Kažkas lengvai ir be pastangų sulauks rėmėjų, piniginių dovanų. Siekiantiems asmeninių pokyčių, laikas gali būti paženklintas savaimine transformacija.

Liepos 17 dienos užtemimas palies jūsų asmeninių finansų sritį. Pokyčiai pagal planetų įtaką matyti ne patys optimistiškiausi: kažkam teks atsisveikinti su nemaža pinigų suma; kažkam teks grąžinti seną skolą; kitiems reikės susitaikyti su mažesniu atlyginimu. Neverta imtis naujų pajamų šaltinių paieškos. Pastangos bus beprasmės, iššvaistytos energijos niekas nesugrąžins.

Ožiaragis

Ožiaragiams mėnuo žada būti įsimintinas. Didžiausią sumaištį įneš du užtemimai, aktyvuojantys jūsų asmenybės ir asmeninių santykių sritis.

Bendrą sėkmingumą liepą įtakos Saturno (ši planeta yra Ožiaragio valdovė) judėjimas. Ši planeta šiuo metu yra savo namuose, Ožiaragio zodiako ženkle. Vadinasi, įtaka stipri ir harmoninga. dėl šios priežasties šio zodiako atstovams turėtų sektis planuoti ir realizuoti tikslus. Padidintas atsakomybės jausmas skatins darbus ir užduotis atlikti kruopščiai ir atsakingai. Esate iš prigimties maksimalistai, dėl to yra rizika išeikvoti labai daug jėgų. Pagalvokite apie poilsio laiką.

Vis dar tęsis slaptos apsaugos laikas. Kad ir kas vyktų, esate Visatos apsaugoje.

Liepos 2 dienos užtemimas labai ryškiai iškels santykių temą. Pasireiškimas būti skirtingas: vieni sutiks karminį partnerį santuokai (bet kokia pažintis liepą jums labai svarbi); prisiekusiems vienišiams tai gali būti laikas, kuomet bus atsisakyta šios nuomonės; esantiems ryšyje gali iškilti santuokos krizė. Žodžiu, įvykiai bus bet kokiu atveju.

Na, o liepos 17 dienos užtemimas jūsų dėmesį perkels į jūsų asmenybės būstą. Vadinasi, bus iškeltos savivertės, savirealizacijos temos. Gal iškilti situacijos, kuomet teks apginti savo interesus, asmeninius prioritetus ir vertybes. Užtemimo įtaka stipri, negatyvi. Vadinasi, visos situacijos vyks per skausmą, emocinę įtampą. Kažkas išgyvens stiprius asmeninius pokyčius.

Vandenis

Šio zodiako atstovų dėmesys koncentruosis ties namų, šeimos reikalais. Kažkas statys naujus namus, kažkas remontuos ir grąžins, kažkas tiesiog daug dėmesio ir laiko skirs namiškiams. Įtaka harmoninga, vadinasi, kad ir kas vyktų, bus pozityvu ir kels teigiamas emocijas.

Marsas pirmomis mėnesio dienomis aktyvuos jūsų santykių zoną. Vadinasi, rasis veiklos ir ten. Kažkas pyksis su esamu partneriu ir grasins skyrybomis, kiti- ims aktyviai ieškoti partnerio santuokai. Kiekvienam pagal situaciją ir poreikius.

Vis dar jūsų paslapčių, atskirties zonoje vieši Plutonas ir Saturnas. Jų įtaka bus jaučiama kaip ribojanti, neleidžianti pasiekti tikslų ir įgyvendinti norų. Kiti užsiims rimtomis praktikomis.

Liepos 2 dienos užtemimas aktyvuos jūsų sveikatos, darbo, rūpesčių sritį. Nors įtaka harmoninga, verta apgalvoti asmeninius įpročius ir atsisakyti beprasmių ritualų. Tai geras laikas pasirūpinti sveikata, mityba. Gali padaugėti darbų ir rūpesčių.

Liepos 17 dienos užtemimo įtaka palies jūsų atskirties ir vienatvės sritį. Tokia įtaka sudėtinga dėl pačios srities ribotumo. Turbūt stipriausia įtaka būtų, jei rimta liga ilgam prikaustytų. Tai būtų ženklas, jog visiškai ignoravote savo norus ir poreikius, buvote abejingi sau. Būtų puiku, jei šio užtemimo dieną atsiskirtumėte vienatvei, atsisakytumėte bet kokio bendravimo.

Žuvys

Paskutiniojo zodiako atstovai liepą turėtų jaustis gerai. Neptūno įtaka pozityvi, vadinasi –sėkmė jus gali lydėti. Ypač akcentuojamas kūrybinis potencialas, jo stiprėjimas. Rekomendacija būtų realizuoti jį, o ne mėginti slopinti. Tapykite, rašykite, grokite, šokite.

Vasaros vidurys gali atnešti malonius susitikus, įžiebsiančius meilės ugnį jūsų romantiškose širdyse. Bus daug malonaus laiko, pramogų ir nerūpestingo laiko. Būtų tobula, jei liepą galėtumėte atostogauti. Kitu atveju sunkiai koncentruositės, darbingumas bus nulinis.

Ieškantiems darbo matyti sutarties pasirašymas. Vadinasi, bus nauja darbo vieta. Žvaigždės numato ir perspektyvas naujoje darbo vietoje. Ar gali būti geriau?

Liepos 2 dienos užtemimas aktyvuos jūsų jau minėtą meilės, vaikų sritį. Įtaka harmoninga, vadinasi ir pokyčiai laukia su pliuso ženklu. Vaikai džiugins (jei turite jų), kiti švęs naujos gyvybės užsimezgimą, treti mėgausis meilės ir romantikos euforija.

Liepos 17 dienos užtemimas aktyvuos jūsų draugų, bendraminčių sritį. Įtaka negatyvi, vadinasi, galima prognozuoti labiau praradimus, nusivylimus. Iš jūsų gyvenimo gali išeiti artimi draugai ir bičiuliai. Yra tikimybė nusivilti bendraminčiais, abejoti savo ateitimi ir pan. Kad ir kas vyktų, taip turi būti. Kova ir mėginimas jėga sulaikyti neduos jokių rezultatų.