Lietaus dar teks palaukti

Pirmadienį Lietuvoje palankesnės sąlygos lietaus debesų formavimuisi bus Vidurio bei Rytų Lietuvoje, kur oras įkais iki 28-30 laipsnių. Žemaitiją jau gaivins iš vakarų plaukiantis oras, įdienojus temperatūra sieks 20-24 laipsnius ir gausesnis lietus mažai tikėtinas. Šalies rytuose pietvakarių vėjo posūkį į vakarų bei šiaurės vakarų ir vėsesnio oro skverbimąsi pajusime jau artinantis vakarui.

Antradienį jau bus truputį gaiviau visoje šalyje. Dangumi iš vakarų į rytus plauks kamuolinių debesų virtinės, vietomis išvarvindami tik keletą lietaus lašų. Pūs gana stiprus vakarų vėjas, daug kur jo gūsiai sieks 12-14 m/s, vietomis 15-18 m/s. Nakties temperatūra svyruos tarp 10-15, Kuršių nerijoje bus apie 17 laipsnių, dieną šils iki 20-25 laipsnių.

Trečiadienį orų pokyčių beveik nebus, tik dangus bus giedresnis, ir vakarų vėjas jau tykesnis. Nakties temperatūra svyruos nuo 11 iki 15 laipsnių, dieną nuo 20 iki 26 laipsnių.

Ketvirtadienį vėl į Lietuvą ims plūsti didesnė šiluma iš pietvakarių, dieną temperatūra kils iki 24-29 laipsnių, vakariniuose rajonuose tikimasi pasirodant trumpo lietaus su perkūnija.

Naujienos iš interneto