Į Lietuvą atkeliauja žiemiškesni orai

Pirmadienį šalyje orai bus debesuoti, tik vietomis, daugiausia vakariniuose rajonuose, pasirodys nedideli pragiedruliai. Protarpiais vietomis galimi krituliai – daugiausia lietus besimaišantis su sniegu. Atskiruose regionuose, ypač vidurio Lietuvoje, pasitaikys ir stipresnių kritulių židinių. Vėjas bus palyginti nestiprus, šalies rytuose vyraus pietų, vakaruose – šiaurės vakarų. Temperatūra įdienojus sieks nuo 1 iki 4, o pajūryje iki 5–6 laipsnių šilumos. Vakare vietomis nukris iki 1 laipsnio šalčio, pradės formuotis plikledis.

Antradienį virš mūsų sukaliosis vis tas pats oras. Tik debesys jau dažniau prasiskirs. Jiems gausiau susitelkus dar daug kur gali pasitaikyti trumpai trunkančio negausus sniego ar šlapdribų. Esant silpnam vėjui vietomis nusidrieks rūkas. Naktį šalyje jau įsivyraus neigiama temperatūra daug kur siekianti iki 2–3 laipsnių šalčio, dieną vos 1–3 laipsniais pakryps į teigiamą pusę. Slidžių kelių arealas išsiplės.

Trečiadienį pragiedrulių bus dar gausiau. Tik vietomis pasitaikys trumpalaikis nedidelis sniegas. Naktį pašals iki 1–4 laipsnių šalčio, dieną bus apie 0–3 laipsnius šilumos.

Ketvirtadienį mūsų link iš vakarų artės drėgnų ir gana šiltų orų banga. Pradžioje praslinks sniego juosta, kurią dieną keis lietus. Stiprės pietų vėjas. Naktį dar šals, o dieną jau teškensime balas.