Lietuvą užklups karščio banga

Pirmadienio dieną iš vakarų atslinks naujo atmosferos fronto debesys nešantys lietų, vietomis lis smarkiai. Vyraus palankios sąlygos perkūnijai formuotis. Vėjas besikeičiančios krypties, 5-10 m/s, perkūnijos metu galimas trumpas vėjo sustiprėjimas. Naktį oras atvės iki 12–17, dieną sušils iki 21–26 laipsnių šilumos.

Antradienio naktį taip pat daug kur prognozuojami trumpi lietūs lydimi perkūnijos. Rytoj dieną intensyviausios liūtys bus vakariniuose šalies rajonuose. Vėjas toliau bus nepastovios krypties, vidutinio stiprumo, perkūnijos metu galimas jo sustiprėjimas. Temperatūra naktį 11–16, dieną 19–24, kai kur rytiniuose rajonuose iki 27 laipsnių šilumos.

Trečiadienį orus lems sustiprėjanti aukšto slėgio sritis, todėl danguje bus nedaug debesų ir tik kai kur praslinks trumpi ir negausūs lietūs. Vėjas bus nepastovios krypties, naktį silpnas, o dieną pūs 4-9 m/s greičiu. Naktį atvės iki 11–16, dieną oras sušils iki 22–27 laipsnių.

Ketvirtadienį didesnių orų pasikeitimų nelaukiama, jei palis tai tik kai kur ir trumpai. Nakties metu termometrai rodys 12–17, o dieną jau 24–29 laipsnius šilumos ir tik prie jūros truputį vėsiau.

Savaitės pabaigoje, nors kartais trumpų liūčių taip pat sulauksime, tačiau prognozuojami karšti orai.

orai.lt

Naujienos iš interneto