Lietuvos atstovai tapo namų „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojais

Nors „Eurovizijos“ konkursas šiemet dėl pandemijos buvo atšauktas, tačiau nugalėtojai vis tiek išrinkti – „Eurovision Home Contest“ (vert. Namų „Eurovizijos“ konkursas) nugalėtoja tapo Lietuva, kuriai šiemet turėjo atstovauti grupė „The Roop“ su visus sužavėjusia daina „On Fire“.

Kaip skelbiama „Eurovizijos“dainų konkurso svetainėje ESCToday.com, po sprendimo šiemet atšaukti dainų konkursą, buvo nuspręsta sužavėti nusivylusią „Eurovizijos“ bendruomenę surengiant tiesioginį balsavimą. Balsavimai buvo surengti laikantis oficialių „Eurovizijos“ dainų konkurso taisyklių.

Visą savaitę internautai galėjo balsuoti, kurių iš 41 šalių atstovus jie norės matyti finale. Antradienį ir ketvirtadienį buvo surengti pirmasis ir antrasis pusfinaliai, po kurių paaiškėjo, kad šeštadienį „Eurovizijos“ gerbėjai galėjo balsuoti už Albaniją, Armėniją, Austriją, Azerbaidžaną, Kiprą, Estiją, Sakartvelą, Graikiją, Islandiją, Izraelį, Latviją, Lietuvą, Maltą, Šiaurės Makedoniją, Norvegiją, Lenkiją, Rumuniją, Rusiją, Švediją, Šveicariją, Jungtinę Karalystę, Prancūziją, Vokietiją, Italiją, Ispaniją bei Nyderlandus.

Nuo pirmųjų balsavimo minučių, kuris truko 4 valandas, jau buvo aišku, kad šį vakarą nugalėtoja taps Lietuva, nes jos atstovų pranašumas prieš kitus buvo tiesiog triuškinamas. Suskaičiavus galutinius balsus, grupė „The Roop“ su daina „On Fire“ iš viso surinko net 10800 balsų. Tuo tarpu antroje vietoje likusi Šveicarija surinko vos 3656 balsus. Trečioje vietoje liko Malta su 3140 balsų.

Naujienos iš interneto