Mergina ieškojo turtuolio, tačiau turtingo verslininko atsakymas buvo tarsi „smūgis šlapiu skuduru per veidą“

Pinigai, pinigai, pinigai… Kartais atrodo, kad be jų pasaulyje daugiau nieko nėra. Kai kurie žmonės dėl pinigų gali net patys save parduoti. O kai kurie save pastato į tokias aukštumas, kad, jeigu turi mažiau pinigų negu jie nori, tu esi nevertas jų.

Viena mergina pažinčių svetainėse nusprendė susirasti turtingą vaikiną, kuris būtų vertas jos. Įvairiuose pažinčių svetainėse ji parašė tokio turinio žinutę:

„Nesiruošiu meluoti, kodėl esu čia. Šiemet man sukaks 25. Esu labai patraukli. Turiu gerą skonį ir stiliaus jausmą. Noriu ištekėti už vaikino, uždirbančio daugiau negu 500 tūkst. dolerių per metus. Jūs galite pamanyti, kad siekiu sau naudos. Bet ne. Tai netiesa. Noriu, kad jūs suprastumėte: Niujorke žmogus, uždirbantis milijoną dolerių per metus, laikomas vidutinės klasės atstovu. Ir aš nenoriu būti elgeta.

Mano sąlygos nėra neįgyvendinamos. Ar yra šiame tinklalapyje kas nors su 500 tūkstančių dolerių pajamomis? Ar jūs jau visi vedę? Dar klausimas: „Ką turiu padaryti, kad ištekėčiau už tokio turtuolio, kaip jūs?“

Visi, su kuriais susitikinėjau anksčiau, neuždirbo daugiau nei 250 000 per metus. Taigi, atrodo, man tai lubos. Ar galite atsakyti į kelis mane dominančius klausimus? Pavyzdžiui:

  • Kur jūs – turtingi viengungiai – paprastai lankotės? (Prašau, parašykite savo mėgstamus barus, restoranus, sporto sales, pageidautina – su adresais).
  • Į kokio amžiaus vyrus man geriausiai nusitaikyti?
  • Kodėl dauguma turtuolių žmonų – tokios negražios?
  • Iš kur jūs žinote, kuri tinka Jums į žmonas, o kuri gali būti tik mergina? Merginos vaidmuo mane ne taip domina, kaip būsimosios žmonos vaidmuo.

Laukiu nesulaukiu jūsų atsakymo.

Jūsų Gražuolė“.

Ir, galų gale, mergina gavo atsakymą į savo klausimus. Deja, bet tikriausiai ne to ji tikėjosi. Vieno sėkmingo verslininko atsakymas jai buvo tarsi „trenkimas šlapiu skuduru per veidą“. Savo atsakyme verslininkas rašė:

„Gerbiama Gražuole!

Su didžiausiu susidomėjimu perskaičiau Jūsų žinutę forume. Manau, kad daugybei merginų kyla tokie patys klausimai kaip ir Jums. Leiskite man išanalizuoti Jūsų situaciją iš investuotojo pozicijos.

Mano metinės pajamos – daugiau nei 500 tūkst. dolerių. Būtent to Jūs ir ieškote. Todėl esu tikras, kad negaištu savo brangaus laiko veltui. Kaip verslininkas, galiu pasakyti, kad vesti Jus – netikęs sprendimas. Viskas labai paprasta. Tuojau Jums paaiškinsiu, kodėl.

Tai, ką bandote padaryti – apkeisti „grožį“ į „pinigus“, t.y., subjektas A siūlo grožį, o subjektas B už jį moka. Atrodytų, jokios apgaulės.

Nepaisant to, didžiulė problema, kad Jūsų grožis nuvys, o mano pinigai be rimtų priežasčių tikrai niekur nedings. Ateityje mano pajamos tikriausiai tik augs, to negalima pasakyti apie Jūsų grožį.

Kalbant ekonominiais terminais, mes esame du aktyvai. Mano vertė kils, o Jūsų – mažės. Ir ne šiaip, o geometrine progresija.

Įsivaizduokite, kad santykiai su Jumis – tai prekybos aktas. Kaip ir bet kokia prekyba Volstrite, jie turi savo poziciją.

Jeigu Jūsų, kaip aktyvo, rinkos kaina nukrito, mes parduosime aktyvą. Toliau valdyti tokį aktyvą tiesiog beprasmiška. Tą patį galima pasakyti apie santuoką, kurios taip siekiate. Kad ir kaip žiauriai skamba, greitai nuvertėjančių aktyvų klausimo optimaliausias sprendimas – parduoti arba išnuomoti juos.

Bet koks vyras, uždirbantis daugiau nei 500 000 dolerių per metus, negali būti kvailas. Žinoma, tokie, kaip aš, tik susitikinės su Jumis, bet niekada neves. Mano patarimas – baikite tas paieškas. Geriau ieškokite būdų praturtėti ir savarankiškai uždirbti tiek pinigų per metus. Tada ir šansai susirasti turtingą kvailį pakils“.

Naujienos iš interneto