Merginų grupė „Sirenos“ savo naujos dainos vaizdo klipą filmavo Kaišiadoryse

Šiandien grupės „Sirenos“ duetas Alvyda Chmelevskytė ir Renata Klimaitytė džiaugiasi galėdamos pristatyti naujausią dainą „Lėtai atleisiu“ ir specialiai jai sukurtą vaizdo klipą.

Kūrinio žodžiuose daugumai pažįstama gyvenimiška istorija. Dainą „Sirenoms“ kūrė jaunas, gerai žinomas ir labai talentingas Lietuvos prodiuseris, grupės E.G.O vairas ir jau ne vieno hito autorius Karolis Šliažas.

Kartu su daina duetas „Sirenos“ pristato ir vaizdo klipą, kuriame banali, tačiau iki skausmo gyvenimiška istorija. Klipe vyro vaidmenį atliko krepšininkas ir verslininkas Andrėjus Semionovas.

Merginų grupė Sirenos (11)

„Nutraukti santykius, prarasti žmogų, tai nėra baisiausia, daug baisiau būnant su tuo žmogumi – prarasti save ir visiškai nesvarbu koks tavo statusas – žmona, draugė ar meilužė. Nieko neteisiu, nieko nesmerkiu, nežinau dar kas manęs laukia. Klipe vaidinti meilužę, buvo nauja patirtis, pripažinsiu – ir nelengva. Penkiasdešimt pilkų atspalvių nepamatysite, bet… stengiausi, stengiausi“, – intrigavo Renata Klimaitytė.

„Atleidžiu visiems kas įskaudino paleisdama praeitį ir pasitikdama ateitį. Išgyvenimai ir gyvenimai be tabu. Atrodo, kad mano vaidmens įvadą naujame vaizdo klipe davė pats gyvenimas, o patirti išgyvenimai nori nenori išmoko būti artistais“, – mintimis dalinosi Alvyda Chmelevskytė.

Merginų grupė Sirenos (1)

Dainos vaizdo klipas buvo patikėtas labai talentingų  septyniolikos geriausių, kūrybingų, verslių, stilingų savo srities specialistų komandai. „Love To Foto“ studija ir Kaišiadorių gatvės, kur buvo filmuojamas vaizdo klipas, kvepėjo „Myliumyliu“ gėlėmis. Stiliumi rūpinosi Ema Kovtunec kartu su „Tiara boutique“, Ernesta Pranskūnaitė kartu su „BeLike“, visažistė Indrė Ramanauskė, „Briliantsmile“ klinika ir rankų darbo Carolinos aksesuarai.

„Nepaslaptis, jog kartais būna dienų kaip tyčia, ir mums tokia buvo, dėl techninių nesklandumų po filmavimo supratome, jog šis klipas gali ir neišvysti dienos šviesos, tačiau maksimalistės montažo specialistės Ingridos Domeikytės dėka jis mūsų rankose, akyse ir grupės video istorijoje“, – džiaugėsi sirenos.