Milžiniškos policijos pajėgos ieško galimai pagrobtos mergaitės (papildyta)

Milžiniškos policijos pareigūnų pajėgos Vilniuje ieško galimai pagrobtos mergaitės. Policija išplatino pranešimą, jog sausio 15 d. apie 19.14 min. buvo gautas pranešimas, kad Vilniuje, Sausio 13-osios g., netoli televizijos bokšto, į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės ar auksinės spalvos), užsienietiškais numeriais, galimai buvo įsodinta nepilnametė (11–12 metų). Pareigūnai prašo, kad asmenys, pastebėję minėtą automobilį ar įtartinus asmenis, nedelsiant apie tai praneštų tel. 112.

Tėvai, kurie neturi duomenų, kur yra jų vaikai, taip pat prašomi kuo skubiau paskambinti 112.

Žinia apie pagrobtą mergaitę sparčiai plinta ir socialiniuose tinkluose. Kaip rašoma kituose žiniasklaidos portaluose, įtariama, kad plikai apsiskutęs vyras, prieš įgrūsdamas mergaitę į BMW ar Audi markės automobilį, jai užklijavo burną.

Pasak apie įvykį policijai pranešusio vyriškio, prie jo priėję du vienuolikos metų berniukai, kurie jam ir pasakė, kad kažkas pagrobė jų draugę. Internete prašoma žmonių susilaikyti ir nepranešinėti kur stovi policijos ekipažai ir vyksta reidai, kad ši informacija nepasiektų pagrobėjų.

Papildyta

Visą naktį intensyviai vykdyta paieška kol kas nedavė užčiuopiamų rezultatų, į policiją iki šiol nesikreipė tėvai, kurie pasigestų savo vaiko, policija nėra gavusi oficialios informacijos apie Lietuvoje dingusį vaiką. Tyrimo metu iškelta daug versijų, visos jos nuodugniai tikrinamos.

Policija gavo šimtus piliečių pranešimų, informacijos, visa gaunama informacija stropiai tikrinama, pareigūnai dėkoja žmonėms už pilietiškumą.

Vilniaus apskr. policija pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal LR baudžiamojo kodekso 156 str. dėl vaiko pagrobimo. Už tokį nusikaltimą įstatymas numato iki 8 metų laisvės atėmimo bausmę. Į pagalbą pasitelkti ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, bendradarbiaujama su kitomis institucijomis. Peržiūrėta daugybė įvairiose vietose įrengtų vaizdo kamerų, medžiaga analizuojama ir bendrinama su turimais duomenimis.

Pareigūnai toliau prašo atsiliepti vairuotojus, kurie sausio 15 d. nuo 18 iki 20 val. važiavo Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonais (ypatingai Laisvės prospektu ir Sausio 13-osios gatve), kurių automobiliuose įrengti vaizdo registratoriai. Prašome vaizdo registratorių medžiagą išsaugoti ir susisiekti su policijos kontaktiniu asmeniu. Pareigūnai susisieks su pranešėjais. Kontaktinis policijos asmuo: Eglė Šut, tel. Vilniuje 271 5060, arba el. paštu: egle.sut@policija.lt

Taip pat prašome Sausio 13-osios g. gyvenančių asmenų, kurie turi bet kokios su įvykiu galimai susijusios informacijos, kurie sausio 15 d. nuo 18:50 iki 19:15 val. buvo toje vietoje kreiptis į policiją. Svarbi bet kokia informacija.

Jūsų suteikta informacija gali labai pagelbėti tiriant šį rezonansinį atvejį.

Policijos pareigūnai taip pat labai prašo visų, kurie siunčiate jiems Facebook tinkle privačias žinutes, neklausinėti, kaip sekasi, ar yra naujienų, ar atliko tam tikrus veiksmus, ar peržiūrėjo visas kameras, ar apklausė visus liudytojus.

Pareigūnai gyventojams dėkoja už aktyvumą, bet tokiame dideliame pranešimų sraute gali pasimesti tikrai naudinga ir svarbi informacija. Todėl praneškite, tik jei kažką pastebėjote ar pamatėte.

Kai tik pareigūnai turės naujienų, būtinai informuos visuomenę.

Ačiū už supratingumą ir informaciją.

Ketvirtadienį popiet policija dėl galimai vakar dingusios mergaitės sudarė asmens fotorobotą. Policijos pareigūnai informuoja, kad tai nėra įtariamasis, tai – asmuo, kuris gali turėti reikšmingos informacijos. Kol kas neatmesta nei viena versija. Visos versijos, nuo melagingos informacijos iki galimo vaiko pagrobimo, atidžiai tikrinamos. Turintys duomenų apie šį asmenį, praneškite policijai.

Naujienos iš interneto