Mitai ir faktai apie dantų implantus

Jeigu šiuo metu trūksta vieno, kelių arba visų dantų – nereikia laukti. Svarbu kuo greičiau ieškoti specialisto, kuris gali padėti Jums vėl susigrąžinti šypseną. Toli gražu ne tik dėl estetinių problemų, tačiau pirmiausia – dėl sveikatos.

Graži šypsena yra sveika šypsena. O netekti nuosavų dantų galima tikrai ne tik dėl prastos jų priežiūros. Genetika ne visada mūsų pusėje, taip pat, įvairios traumos. Netekus dantų geriausia jų atkūrimo galimybė yra dantų implantacija.

Tiesa, kaip ir daugelis kitų populiarių paslaugų, taip ir iš yra apipinta mitais, kurie gali trukdyti suprasti – kodėl tai yra geras pasirinkimas. Aptarsime dažniausiai girdimus mitus ir paneigsime juos faktais.

MITAS. Tai yra brangi paslauga

Daugeliui žmonių atrodo, kad dantų implantai kainuoja labai brangiai. Žinoma, jie brangesni nei protezai, tačiau tikrai galima pasidžiaugti, kai kainuoja pigiai palyginus su tuo, kad jūsų gyvenimo kokybė bus kur kas geresnė. Įvertinus tai, kad implantai dažniausiai tarnauja visą gyvenimą ir jie labai keičia žmogaus kasdienybę – kaina nebeatrodo tokia didelė. Galiausiai, su įkainiais galima susipažinti internete. Esame tikri, kad rasite opciją, kuri Jums labiausiai tinka.

MITAS. Dantys neatrodo natūraliai

Mitas, kuris gali būti paneigtas tik pasižiūrėjus pavyzdžius. Jie dažniausiai pateikti internete, tad esame tikri, kad bus paprasta suvokti, kad šiuo metu siūlomi implantai atrodo kaip natūralūs dantys. Niekas net nežinos, kad jie yra dirbtiniai. Dėl to siūlome  rinktis gerą kliniką, kurioje tikrai teikiamos geriausio profesionalumo paslaugos. Esame tikri, kad po implantavimo ne pats nesuprasite – kaip dantys gali atrodyti kaip natūraliai.

MITAS. Jiems reikia daug priežiūros

Dantų implantai tikrai nėra lepūs. Galima džiaugtis, kad jie atveria galimybes turėti tokius dantis, kurie atrodo kaip tikri, tačiau jiems nereikia jokios ypatingos priežiūros. Išties, priežiūra tokia pat kaip ir tikrų dantų. Svarbiausia yra geros kokybės priemonė ir tuo pačiu reguliarumas valant. Tokiu atveju implantai Jums tarnaus visą gyvenimą.

MITAS. Tarnauja vos kelerius metus

Tikrai ne. Implantai dažniausiai tarnauja visą gyvenimą. tai dažniausiai ir lemia, kad jie taip mėgstami ir kur kas dažniau pasirenkami nei protezai.  Ypač šiuo metu yra vertinama all on 4 implantacijos metodika. Jis ne tik greitesnis nei įprasti, tačiau taip pat ir ilgaamžiškesnis. Žinoma, tokiu atveju, jeigu implantavimas bus atliktas patikimose klinikose. O geros yra tos, kurios net teikia implantavimo darbams garantijas.

MITAS. Procedūra yra skausminga

Vėlgi ne. Šiuo metu yra daug priemonių, kurios gali padėti ne tik lengviau išlaukti procedūrą, tačiau taip pat ir nejausti jokio diskomforto nei per nei po jos. Svarbiausia yra tartis su mediku, kuris gali pasiūlyti, kuri Jums labiausiai tinkama priemonė numalšins skausmus.

MITAS. Neįmanoma kramtyti kieto maisto

Su gerais dantimis maistas bus kramtomas be jokio vargo. O šiuo metu implantai yra tokie patvarūs, kad medžiagos, kurios montuojamos į juos, net yra naudojamos NASA. Taigi, galima džiaugtis galimybėmis, kurios pagerina Jūsų gyvenimą. Svarbiausia yra jas įvertinti ir rinktis, o ne ignoruoti tai, kas siūloma.

Dantų implantai yra puiki galimybė vėl gyventi pilnavertį gyvenimą. Džiugu, kad technologijos bei medicina labai dideliais žingsniais juda į priekį ir gali pasiūlyti vis inovatyvesnių metodų, kurie atveria platesnes galimybes. O jos dažniausiai yra orientuotos į ilgaamžiškumą bei natūralumą.

Nr. 22/56