Moksleiviai Kaišiadorių rajono savivaldybėje organizavo karjeros dieną

Balandžio 12 dieną Lietuvos moksleivių sąjungos Kaišiadorių mokinių savivaldos informavimo centras Kaišiadorių rajono  savivaldybėje organizavo Karjeros dieną. Renginyje dalyvavo apie 20 mokinių iš įvairių Kaišiadorių rajono švietimo ugdymo įstaigų.

Savivaldybės didžiojoje salėje mokiniams buvo pristatyta Savivaldybės tarybos ir Savivaldybės administracijos skyrių veikla. Mokiniai susipažino su skyrių funkcijomis ir specialistų darbu. Savivaldybės meras Vytenis Tomkus moksleivius supažindino su Kaišiadorių rajone veikiančiomis įmonėmis, įstaigomis, jų darbo specifika, profesijomis, kurios reikalingos tose įmonėse, bei reikalavimais, keliamais tų profesijų darbuotojams. Taip pat meras pasidalino asmenine patirtimi apie savo studijas universitete, papasakojo apie savo karjerą po studijų baigimo, apie darbo kasdienybę, su kokiais sunkumais ir problemomis susiduria šiame darbe. Mokiniai domėjosi, kodėl meras pasirinko būtent tokią profesiją ir kas paskatino domėtis politika bei siekti Savivaldybės mero pareigų.

Po aktyvios diskusijos su moksleiviais Savivaldybės meras  jiems palinkėjo baigus mokyklą sėkmingai pasirinkti studijų kryptį, atsakingai studijuoti ir aktyviai siekti savo tikslų.

Kaišiadorių r. savivaldybės inf.