Moteriškos žieminės striukės snieglenčių sportui – koks turėtų būti idealus modelis? Patikriname, ką verta pasirinkti!

Tinkamai parinkta moteriška žieminė striukė gali padėti mėgautis snieglenčių sportu ir kitomis aktyviomis laisvalaikio veiklomis. Peržiūrėkite šį stiliaus gidą ir sužinokite, kaip surasti tobulą variantą!

Kokios sportinės žieminės striukės rekomenduojamos šį sezoną?

Ar norite pasimėgauti aktyviu laisvalaikiu ir vienu iš populiariausių žiemos sportų – snieglentėmis? Tada tam jums prireiks tinkamos moteriškos striukės, kuri padės jaustis patogiai net ir šalčiausią dieną. Peržiūrėkite šį stiliaus gidą ir sužinokite, kokie modeliai būtų geriausi šiam sezonui!

Visų pirma, įvairios mados tendencijos padės išsirinkti stilingą striukę, kuri pritrauks jums ne vieną komplimentą. Šį sezoną nebijokite rinktis ryškesnių striukių modelių, nes raudoni, rožiniai, žali ir kiti panašūs atspalviai padės atrodyti puikiai net ir tada, kai stovite ant snieglentės. Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje Bolf galite rasti tiek šių, tiek daugybės kitų spalvų sportinių moteriškų striukių. Didelė aprangos pasiūla užtikrins, kad kiekviena galės rasti tobulą naują drabužį, o specialūs internetinės parduotuvės pasiūlymai sužavės ne vieną pirkėją!

Taip pat verta pagalvoti ir apie striukų modelių tipus. Pavyzdžiui, dygsniuotos žieminės striukės ir toliau išlaiko savo populiarumą mados pasaulyje, todėl tai bus saugus pirkinys, kuris padės kiekvieną dieną atrodyti itin stilingai. Internetinėje parduotuvėje Bolf šiuo metu taip pat rasite tiek ilgų, tiek trumpų žieminių striukių. Abu modeliai gali atrodyti puikiai, todėl tinkamiausią variantą galite rinktis pagal savo ūgį arba norus!

Striukės su gobtuvu ar be – ką rinktis?

Jeigu ieškote striukės būtent snieglenčių sportui ir kitoms aktyvioms žiemos veikloms, taip pat dažnai kyla klausimas – ar verta rinktis striukę su gobtuvu? Tai nuspręsti padeda ne mados naujienos, o jūsų asmeniniai poreikiai!

Pavyzdžiui, gobtuvas tikrai gali padėti apsisaugoti nuo sniego ar lietaus, todėl tai bus naudingas priedas prie striukės. Žinoma, dalis pirkėjų ieško šiek tiek labiau universalaus varianto ir pasirenka tokias striukes, kurios turi nusegamą gobtuvą, nes tai padeda dar paprasčiau priderinti striukę prie oro ir kritulių.

Jeigu vis dėlto pasirinksite tokį striukės modelį, kuris neturi gobtuvo, verta pagalvoti apie šiltą žieminę kepurę arba kitą aksesuarą, kuris apsaugotų galvą nuo šalčio.

Internetinėje parduotuvėje Bolf rasite įvairių striukių modelių tiek su gobtuvu, tiek be, todėl lengvai atrasite labiausiai patinkantį variantą, kuris atitiks jūsų norus.

Tinkamo dydžio striukė – kaip išsirinkti?

Kai atrasite mėgstamiausio stiliaus striukę, svarbu pagalvoti apie tai, kuris dydis būtų pats tinkamiausias, nes būtent tai padės mėgautis maksimaliu komfortu.

Žinoma, nereikia patikėti stereotipu, kad dydžių suradimas ir apsipirkimas internetu turi būti sudėtingas! Pavyzdžiui, internetinėje parduotuvėje Bolf galite pasinaudoti drabužių dydžių lentele, kuri suteiks visą svarbiausią informaciją apie striukes – išmatavimus ir matavimo principus. Jeigu šiuo metu renkatės būtent striukę, tinkamiausią dydį nuspręsti padės bendras drabužio ilgis, rankovės ilgis ir kt.

Jeigu norite džiaugtis tobula žiemine striuke, pagalvokite tiek apie stilių, tiek apie savo patogumą! Daugybę puikių variantų jau dabar galite rasti internetinėje parduotuvėje Bolf, todėl nieko nelaukite ir atraskite mėgstamiausią!

Nr. 23/1