Moterų dieną – palepinkite save ir pačios

Moters dieną ne tik vyrai turėtų stengtis daugiau dėmesio skirti jų gyvenime esančioms moterims – moteriškosios lyties atstovėms derėtų nepamiršti pasilepinti ir pačioms. Nors diskusijos, kaip švęsti Tarptautinę moters dieną, užverda kasmet, dar išvakarėse norisi pasirūpinti savimi ir pasilepinti. Patarimais, kaip Tarptautinę moters dieną paversti šventiškesne, dalinasi lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ ekspertai.

SPA namuose – atgaiva kūnui

Dėl darbų gausos ir nuolatinio rūpesčio artimiausiais – SPA procedūroms kartais tiesiog nelieka laiko, tačiau nusipirkus vos keletą paprastų priemonių šiais malonumais bus galima mėgautis ir namuose. „Mūsų asortimente gausu priemonių, kurios padės atsipalaiduoti ir primins SPA. Parduotuvių lentynose galima rasti įvairių vonios druskų, jas galite rinktis net iš 24 skirtingų rūšių, o kainos svyruoja nuo 0,58 euro iki 5,69 euro. Populiariausios vonios druskos – su levandomis“, – teigia „Maximos“ komercijos direktorė Vilma Drulienė.

Malonumo suteiks ir pilna vonia minkštutėlių putų. Jų „Maximos“ asortimente yra net 22 skirtingų rūšių, o kainos siekia nuo 0,55 euro iki 5,99 euro. Derėtų nepamiršti palepinti ir veido – veido kaukes galima įsigyti nuo 0,81 euro iki 17,99 euro, o rinktis – net iš 70 skirtingų rūšių.

Desertas ryte – kodėl gi ne?

Gurkšnojant rytinę kavą ar arbatą – pasilepinkite. Iš vakaro išsirinkite mėgstamą desertą ir suvalgykite jį ryte. „Mūsų asortimente saldėsį galima išsirinkti net iš 140 rūšių. Populiariausių nedidelių saldėsių dešimtuke esantys pyragėliai ir kiti desertai kainuoja nuo 0,33 euro iki 0,89 euro, o populiariausias jų – griliažinis pyragaitis“, – teigia „Maximos“ komercijos vadovė V. Drulienė.

Gėlės, kur tik pažiūrėsi

Gėlės namuose suteikia malonią ir jaukią atmosferą, o ir skleidžia jos uoslei malonų aromatą. Vyrai dažniausiai sveikina moteris įteikdami gėles, o populiariausi kasmet būna tulpių žiedai. Kodėl nepasidovanoti gėlių sau pačiai ir mėgautis jais kiekviename namų kampelyje? Pamerkite jas vonioje, miegamajame, svetainėje, virtuvėje ir net koridoriuje – tokia žiedų jūra itin džiugins akį.

Pasak V. Drulienės, skintos gėlės ir jų puokštės prekybos tinkle „Maxima“ kainuoja nuo 0,45 euro iki 10,99 euro. „Asortimente turime virš 120 skirtingų rūšių skintų gėlių ir jų puokščių. Populiariausi, o ypač pavasarį, tulpių žiedai. Dešimtuke taip pat yra ir rožės, narcizai, gvazdikėliai ir gerberos“, – teigia „Maximos“ komercijos vadovė.

Naujienos iš interneto