Multimilijonieriaus Instagram karaliaus begėdiškas gyvenimas vienus šokiruoja, o kitiems kelia pavydą

Tony Toutoni, daugeliui žinomas kaip „Instagam karalius“, savo audringų vakarėlių nuotraukomis ir video įrašais vienus šokiruoja, o kitiems sukelia pavydą. Instagram tinkle jis su pasididžiavimo demonstruoja savo uždirbtus milijonus, prabangiausius ir galingiausius automobilius, nuosavus lėktuvus ir jachtą… Negana to, visur jį lydi pulkai seksualių merginų su kuriomis, susidaro įspūdis, jis gali daryti ką tik panorėjęs. Ir visai nepanašu, kad jos būtų nepatenkintos tokiu gyvenimu.

Pats Tony Toutoni yra kilęs iš Irano. Iš čia jis pabėgo į JAV ir pradėjo kurti nuosavus verslus. Pradžioje devinto dešimtmečio pradžioje Tony, atvykęs į galimybių šalį, įkūrė naktinį klubą Los Andžele. Vėliau, kuomet įgavo daugiau patirties, jis savo milijonus pradėjo užsidirbinėti įsisukęs į automobilių prekybos ir restoranų verslus.

Dabar, kuomet jau Tony susikūrė savo svajonių gyvenimą, jis gali laisvai „taškyti“ savo uždirbtus milijonus į visas puses ir nesijaudinti dėl rytdienos. O jo gyvenimas dabar atrodo taip:

Naujienos iš interneto