Naikinami muito mokesčiai 201 produktui

Jungtinės Amerikos Valstijos, Kinija, Europos Sąjunga ir dauguma Pasaulio prekybos organizacijos narių susitarė panaikinti muito mokesčius 201 aukštųjų technologijų produktui. Dėl šio susitarimo sumažės Informacinių technologijų naudotojų išlaidos ir IT produktų gamybos kaštai Europoje.

Europos Komisija savo pranešime teigia, kad muitų panaikinimas suteiks naujų galimybių Europos aukštųjų technologijų bendrovėms ir paskatins inovacijas, nes bus galima kur kas paprasčiau įsigyti naujausias technologijas. Taip šis muitų panaikinimo susitarimas prisidės prie bendros Europos Sąjungos skaitmeninės ekonomikos plėtros.

Šis muito mokesčių naikinimo susitarimas, kurį inicijavo pati Europos Sąjunga, bus naudingas tiek patiems IT naudotojams, tiek ir pačioms bendrovėms. Muitai bus panaikinti įvairioms prekėms, įskaitant medicinos įrangą, namų kino sistemas, ausines, įvairius grotuvus, navigacijos įrangą, kompiuterinius žaidimus ir kt. Šis susitarimas susijęs net su 1 trilijonu eurų pasaulinės prekybos.

Per pastaruosius 20 metų tai yra pats reikšmingiausias muito mokesčių mažinimo susitarimas.

Remiamas turinys:
Naujienos iš interneto